Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Porozumienie między SBE i Indian Exhibition Industry Association

Porozumienie SBE i IEIA konferencja

25.05.2018

Stowarzyszenie Branży Eventowej ma na swoim koncie kolejny sukces. Podczas konferencji IEIA Open Seminar Członek Zarządu SBE Żaneta Berus i Sekretarz Honorowy IEIA Bhupinder Singh podpisali porozumienie.

 

 

Konferencja Indian Exhibition Industry Association Open Seminar, która odbywała się w tym roku w dniach 9-11 maja, to najważniejsze wydarzenie Indyjskiego Przemysłu Targowego. W jego ramach 500 ekspertów hinduskiej branży targowej i eventowej spotkało się ze 100 przedstawicielami międzynarodowych stowarzyszeń. Dyskutowano o perspektywach rozwoju branży eventów oraz ich znaczeniu dla biznesu, szczególnie w kontekście podlegającego dynamicznym zmianom rynku indyjskiego. Kluczowym zagadnieniem były możliwości i formy nawiązywania międzynarodowej współpracy, konferencja była też znakomitą okazją dla zaprezentowania swojej organizacji, nawiązania kontaktów i wymiany doświadczeń.

 

 

Podczas spotkania Partner Association Meeting Członek Zarządu SBE ds. relacji międzynarodowych – Żaneta Berus podpisała "Porozumienie między Indian Exhibition Industry Association a Stowarzyszeniem Branży Eventowej w Polsce”. Dokument dotyczy wzajemnej promocji stowarzyszeń, przedstawia charakterystykę przemysłu spotkań w Indiach i Polsce oraz rolę w podtrzymywaniu edukacji, budowania świadomości rynku wśród przedstawicieli obu państw. Istotną poruszoną w nim kwestią jest dbałość o członków obu organizacji poprzez angażowanie ich w wymianę kontaktów międzynarodowych oraz zwiększenie rozpoznawalności produktów poprzez udział w wydarzeniach odbywających się w Polsce i Indiach.

 

 

To pierwsze międzynarodowe porozumienie tego typu w Polsce, do którego doszło dzięki staraniom Żanety Berus, która o sukcesie mówi: "Cieszę się, że udało się zrobić tak ważny dla członków SBE krok oraz zapewnić przyjazny klimat i możliwości bardziej intensywnego działania polskich „eventowców” na tym dalekim rynku. To ważne dla polskich firm, które coraz częściej sięgają dalej niż tylko rynek rodzimy i dlatego staramy się zawsze stwarzać im takie możliwości rozwoju dzięki członkostwu w SBE".

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Alternatywne; Centra kongresowe i targowe; Hale widowiskowo-sportowe Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Wille, dworki, pałace
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne