Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapowiedź 19.10 V edycja Event Biznes

Event Biznes 2018 konferencja

27.04.2018

Przedstawiciele branży MICE już 5. raz spotkają się na konferencji Event Biznes, której organizatorem jest SBE. Warto zanotować tę datę: 19 października br. i miejsce: Ptak Warsaw Expo. Serwis Konferencje.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

 

 

Event Biznes to konferencja skierowana do osób bezpośrednio zaangażowanych w przygotowywanie eventów: managerów, dyrektorów i specjalistów z działów marketingu, zakupów, osoby odpowiedzialne za komunikację i zatwierdzanie działań marketingowych, sprzedażowych, PR i HR. Na konferencję co roku zapraszani są prelegenci, praktycy o dużym doświadczeniu i wiedzy z zakresu event marketingu. Jak zapowiadają organizatorzy, w tegorocznej edycji wydarzenia weźmie udział ponad 400 gości - ekspertów i praktyków branży. Program konferencji zatwierdza 22-osobowa Rada Programowa i członkowie Stowarzyszenia Branży Eventowej. W 2018 roku jej działania koordynować będą: Prezes SBE Marta Dunin-Michałowska oraz Magdalena Kondas, redaktor naczelna MeetingPlanner.pl.

 

 

Tegoroczna edycja Event Biznes jest zarazem częścią wydarzenia World Travel Show, które odbywa się w dn. 19-21 października 2018 r.

 

 

 

Ruszyła już przedsprzedaż biletów. Wejściówki są do nabycia pod poniższym adresem: www.eventbiznesv.evenea.pl

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Centra kongresowe i targowe Hotele konferencyjne; Restauracje Hotele konferencyjne Alternatywne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne Konferencje i kongresy Agencje eventowe
Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne Konferencje i kongresy Agencje eventowe