Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapowiedź 19.10 V edycja Event Biznes

V edycja Event Biznes konferencja

27.04.2018

Przedstawiciele branży MICE już 5. raz spotkają się na konferencji Event Biznes, której organizatorem jest Stowarzyszenie Branży Eventowej. Warto zanotować tę datę: 19 października br. i miejsce: Ptak Warsaw Expo.

 

 

Event Biznes to konferencja skierowana do osób bezpośrednio zaangażowanych w przygotowywanie eventów: managerów, dyrektorów i specjalistów z działów marketingu, zakupów, osoby odpowiedzialne za komunikację i zatwierdzanie działań marketingowych, sprzedażowych, PR i HR. Na konferencję co roku zapraszani są prelegenci, praktycy o dużym doświadczeniu i wiedzy z zakresu event marketingu. Program zatwierdza 22-osobowa Rada Programowa i członkowie Stowarzyszenia Branży Eventowej. W 2018 roku jej działania koordynować będą: Prezes SBE Marta Dunin-Michałowska oraz Magdalena Kondas, redaktor naczelna MeetingPlanner.pl. Miejsce konferencji, Ptak Warsaw Expo, zostało wybrane drogą losowania. Drugim kandydatem był obiekt Global Expo Warszawa.

 

 

Tegoroczna edycja Event Biznes jest zarazem częścią wydarzenia World Travel Show, które odbywa się w dn. 19-21 października 2018 r.

 

 

Więcej informacji na temat konferencji znajduje się na stronie: www.eventbiznes.pl.

 

 

Zdj. Paweł Dobrowolski (ICU Images).

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Obiekty kultury Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe Obiekty kultury Alternatywne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe