Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapowiedź 19.10 V edycja Event Biznes

Event Biznes 2018 konferencja

27.04.2018

Przedstawiciele branży MICE już 5. raz spotkają się na konferencji Event Biznes, której organizatorem jest SBE. Warto zanotować tę datę: 19 października br. i miejsce: Ptak Warsaw Expo. Serwis Konferencje.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

 

 

Event Biznes to konferencja skierowana do osób bezpośrednio zaangażowanych w przygotowywanie eventów: managerów, dyrektorów i specjalistów z działów marketingu, zakupów, osoby odpowiedzialne za komunikację i zatwierdzanie działań marketingowych, sprzedażowych, PR i HR. Na konferencję co roku zapraszani są prelegenci, praktycy o dużym doświadczeniu i wiedzy z zakresu event marketingu. Jak zapowiadają organizatorzy, w tegorocznej edycji wydarzenia weźmie udział ponad 400 gości - ekspertów i praktyków branży. Program konferencji zatwierdza 22-osobowa Rada Programowa i członkowie Stowarzyszenia Branży Eventowej. W 2018 roku jej działania koordynować będą: Prezes SBE Marta Dunin-Michałowska oraz Magdalena Kondas, redaktor naczelna MeetingPlanner.pl.

 

 

Program tegorocznej edycji konferencji ma dostarczyć uczestnikom wiedzy na temat praktycznych rozwiązań w dziedzinie event marketingu, światowych trendów  w obszarze kreowania eventów oraz nowości  technologicznych. Celem organizatorów jest formalne i warsztatowe wsparcie słuchaczy w działaniu na rynku wydarzeń oraz umożliwienie wymiany doświadczeń między praktykami tej gałęzi przemysłu.

 

 

Prelekcje odbywające się w ramach konferencji Event Biznes 2018 skupiać się będą wokół następujących bloków-zagadnień:

 

1.    Wyzwania

2.    Nowe technologie

3.    Event w zintegrowanej komunikacji marketingowej

4.    Event w Employer brandingu

5.    Przepisy prawa i standardy.

 

 

Zaprezentowane zostaną: przekrojowe analizy, studia przypadków projektów z wykorzystaniem różnego rodzaju wydarzeń, zmiany w przepisach, dotyczących organizacji wydarzeń, uczestnictwa w nich i odpowiedzialności organizatorów oraz opinie zaproszonych ekspertów i praktyków. Z okazji piątej, jubileuszowej edycji konferencji  jeden z bloków tematycznych poświęcony będzie celebracji, która często jest głównym celem eventów.

 

 

Znamy już nazwiska prelegentów najbliższej edycji wydarzenia. Michiel Pool, reprezentujący firmę Ericsson, podzieli się z uczestnikami wiedzą z zakresu eventu i marketingu zintegrowanego z perspektywy swojej marki. Kierunki rozwoju branży w najbliższym czasie przedstawi Piotr Psyllos – wynalazca, programista, elektronik i informatyk. Socjolog dr Tomasz Sobierajski wprowadzi słuchaczy w tajniki wiedzy o generacjach X,Y i Z z perspektywy pracodawcy, a adwokat Michał Kibil zdradzi tajniki przepisów prawa szczególnie istotnych z punktu widzenia realizacji event-marketingowych. Goście wydarzenia będą również mieli okazję wysłuchać wystąpienia prof. Jerzego Bralczyka na temat językowych sposobów celebracji, a także prelekcji mistrzyni olimpijskiej Otylii Jędrzejczak.

 

 

Tegoroczna edycja Event Biznes jest zarazem częścią wydarzenia World Travel Show, które odbywa się w dn. 19-21 października 2018 r.

 

 

Więcej o wydarzeniu na stronie organizatora: www.sbe.org.pl/edycja-v-2/

Wejściówki na Event Biznes można nabyć pod adresem: www.eventbiznesv.evenea.pl,

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne Konferencje i kongresy Agencje eventowe
Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne Konferencje i kongresy Agencje eventowe