Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapowiedź 19.10 V edycja Event Biznes

Event Biznes 2018 konferencja

27.04.2018

Przedstawiciele branży MICE już 5. raz spotkają się na konferencji Event Biznes, której organizatorem jest SBE. Warto zanotować tę datę: 19 października br. i miejsce: Ptak Warsaw Expo. Serwis Konferencje.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

 

 

Event Biznes to konferencja skierowana do osób bezpośrednio zaangażowanych w przygotowywanie eventów: managerów, dyrektorów i specjalistów z działów marketingu, zakupów, osoby odpowiedzialne za komunikację i zatwierdzanie działań marketingowych, sprzedażowych, PR i HR. Na konferencję co roku zapraszani są prelegenci, praktycy o dużym doświadczeniu i wiedzy z zakresu event marketingu. Jak zapowiadają organizatorzy, w tegorocznej edycji wydarzenia weźmie udział ponad 400 gości - ekspertów i praktyków branży. Program konferencji zatwierdza 22-osobowa Rada Programowa i członkowie Stowarzyszenia Branży Eventowej. W 2018 roku jej działania koordynować będą: Prezes SBE Marta Dunin-Michałowska oraz Magdalena Kondas, redaktor naczelna MeetingPlanner.pl.

 

 

Program tegorocznej edycji konferencji ma dostarczyć uczestnikom wiedzy na temat praktycznych rozwiązań w dziedzinie event marketingu, światowych trendów  w obszarze kreowania eventów oraz nowości  technologicznych. Celem organizatorów jest formalne i warsztatowe wsparcie słuchaczy w działaniu na rynku wydarzeń oraz umożliwienie wymiany doświadczeń między praktykami tej gałęzi przemysłu.

 

 

Prelekcje odbywające się w ramach konferencji Event Biznes 2018 skupiać się będą wokół następujących bloków-zagadnień:

 

1.    Wyzwania

2.    Nowe technologie

3.    Event w zintegrowanej komunikacji marketingowej

4.    Event w Employer brandingu

5.    Przepisy prawa i standardy.

 

 

Zaprezentowane zostaną: przekrojowe analizy, studia przypadków projektów z wykorzystaniem różnego rodzaju wydarzeń, zmiany w przepisach, dotyczących organizacji wydarzeń, uczestnictwa w nich i odpowiedzialności organizatorów oraz opinie zaproszonych ekspertów i praktyków. Z okazji piątej, jubileuszowej edycji konferencji  jeden z bloków tematycznych poświęcony będzie celebracji, która często jest głównym celem eventów.

 

 

Znamy już nazwiska prelegentów najbliższej edycji wydarzenia. Michiel Pool, reprezentujący firmę Ericsson, podzieli się z uczestnikami wiedzą z zakresu eventu i marketingu zintegrowanego z perspektywy swojej marki. Kierunki rozwoju branży w najbliższym czasie przedstawi Piotr Psyllos – wynalazca, programista, elektronik i informatyk. Socjolog dr Tomasz Sobierajski wprowadzi słuchaczy w tajniki wiedzy o generacjach X,Y i Z z perspektywy pracodawcy, a adwokat Michał Kibil zdradzi tajniki przepisów prawa szczególnie istotnych z punktu widzenia realizacji event-marketingowych. Goście wydarzenia będą również mieli okazję wysłuchać wystąpienia prof. Jerzego Bralczyka na temat językowych sposobów celebracji, a także prelekcji mistrzyni olimpijskiej Otylii Jędrzejczak.

 

 

Tegoroczna edycja Event Biznes jest zarazem częścią wydarzenia World Travel Show, które odbywa się w dn. 19-21 października 2018 r.

 

 

Więcej o wydarzeniu na stronie organizatora: www.sbe.org.pl/edycja-v-2/

Wejściówki na Event Biznes można nabyć pod adresem: www.eventbiznesv.evenea.pl,

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Obiekty kultury Hotele konferencyjne; Restauracje
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne