Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Premiera książki Krzysztofa Celucha o polskim przemyśle spotkań

Przemysł spotkań Krzysztof Celuch książka

08.01.2015

Już niebawem, bo 15 stycznia br. w księgarniach ukaże się nowa książka nt. polskiej branży MICE pt. „Przemysł spotkań. Wiedza, produkt, motywacja” autorstwa Krzysztofa Celucha.


Publikacja to rozbudowane kompendium wiedzy o polskim przemyśle spotkań. Zawiera informacje o rozwoju i historii rynku eventowego w Polsce oraz oferuje czytelnikowi świeże spojrzenie na ten sektor biznesu. „Przemysł spotkań. Wiedza, produkt, motywacja” może być zatem zarówno źródłem wiedzy o polskim rynku eventowym dla początkujących w branży, jak i pomocą w poszerzaniu horyzontów dla doświadczonych organizatorów konferencji i kongresów. – Autorski podział branży spotkań, szczegółowa analiza w oparciu o kilkadziesiąt kluczowych polskich realizacji to magnes, którym chciałbym zachęcić potencjalnych czytelników. – podsumowuje Krzysztof Celuch.

 

Autor jest związany z branżą na bardzo wielu płaszczyznach swojej pracy zawodowej. Jest m.in. prorektorem ds. studenckich i współpracy międzynarodowej w Szkole Głównej Turystyki i Rekreacji, kierownikiem Poland Convention Bureau Polskiej Organizacji Turystycznej, założycielem i pierwszym prezesem Międzynarodowego Stowarzyszenia Organizatorów Spotkań MPI Poland, organizatorem studenckiej konferencji naukowej IMEX-MPI-MCI Future Leaders Forum Warsaw, wykładowcą akademickim studium Event Management SBE na Uniwersytecie Warszawskim, profesorem wizytującym i kierownikiem projektów badawczych w San Diego State University.

 

Premiera książki oraz spotkanie z autorem odbędzie się 15 stycznia br. w Pin-Up Studio (zobacz) w Warszawie. Partnerem strategicznym i organizatorem wydarzenia jest agencja marketingu zintegrowanego Mea Group.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne