Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Wypełnij ankietę i stwórz raport o marketingu zgodnym z prawem!

Raport o marketingu zgodnym z prawem

25.11.2014

Kto z nas nie złapał się na nieznajomości prawa wynikającej z jego dynamicznych zmian…? A jak wiadomo, nieznajomość prawa szkodzi, czasem nawet bardzo i dotyczy to każdej branży – także marketingowej. Dlatego Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB wraz z Kancelarią Pałucki Trusiński postanowiło stworzyć raport „Paragraf 2.0. Marketing zgodny z Prawem”.

Celem SMB oraz Kancelarii Pałucki Trusiński jest zbadanie tendencji do korzystania z narzędzi prawnych w marketingu wśród zleceniodawców, plannerów i agencji interaktywnych. Efektem badania będzie raport, który określi najistotniejsze zagrożenia mogące wpłynąć na wizerunek marki przedsiębiorców, oraz pokaże, jak za pomocą właściwych od strony prawnej działań marketingowych zachować lub zwiększyć wartość firmy.
 

Wypełniając ankietę przyczynisz się do powstania raportu oraz rozwiejesz własne wątpliwości dotyczące prawnych zagadnień Twojej branży: http://www.smb.pl/ankieta.php

Możliwy jest również bezpośredni kontakt w celu ustalenia terminu osobistego spotkania: (22) 498 16 95, m.dudzinski@ptlegal.pl.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Alternatywne; Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne