Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Qubus Hotel Certyfikacja systemu ISO dla usług konferencyjnych

Qubus Hotel Bielsko-Biała

30.07.2012

W czerwcu 2012 r. w sieci Qubus Hotel przeprowadzono ponowną certyfikację systemu ISO przez jednostkę TUV Rheinland. Dodatkowo zakres certyfikacji został poszerzony o obszar „usługi konferencyjne”.

 

 

 

Jest to bardzo istotna i ważna zmiana, bowiem certyfikat jest potwierdzeniem wysokiego poziomu usług  konferencyjnych i hotelowych w sieci Qubus Hotel. Wdrożony przez sieć system zarządzania jakością został potwierdzony międzynarodowym certyfikatem jakości przyznanym przez firmę TUV Polska już w 2006 roku. Certyfikacja jest świadectwem zgodności systemu zarządzania jakością z normą EN ISO 9001:2008 (PN-EN ISO 9001:2009). Oznacza to, że pracownicy znają i pracują według swoich instrukcji stanowiskowych, uczą się na błędach i sukcesach stosując rozwiązania sieciowe.

- W Qubus Hotel przykładamy dużą wagę do normy ISO. Na bieżąco pracujemy nad poprawianiem i utrzymaniem wysokiej jakości usług. Dzięki temu wzrasta zadowolenie nie tylko Gości hotelowych, ale także pracowników firmy – mówi Michał Ogórek Pełnomocnik Zarządu ds. Systemu Zarządzania Jakością. - Oprócz audytorów wewnętrznych oraz weryfikacji niezależnych ekspertów, najważniejszym świadectwem wysokiej jakości naszych usług jest dla nas zaufanie jakim obdarzają nas nasi Goście. Do tej pory mieliśmy przyjemność gościć w naszych obiektach już pół miliona zadowolonych klientów, a to zobowiązuje nas do ciągłego udoskonalania naszych norm – dodaje Ogórek.

źródło: www.qubushotel.com

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne