Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

European Best Event Award (EuBEA) już w listopadzie w Mediolanie

nagrody

04.07.2012
Europejska Nagroda za Najlepszy Event przyznana zostanie w Mediolanie w listopadzie bieżącego roku. Do udziału w konkursie, w którym agencje i organizacje walczą o główną nagrodę na najwyższym, międzynarodowym poziomie, zaproszone są także firmy i organizacje działające na rynku polskim. 
  
 
Od 2006 roku EuBEA nagradza kreatywność i organizację najlepszych europejskich eventów. Wysoki poziom specjalistycznej wiedzy, jaką włada zacne Jury, które składa się z profesjonalistów  reprezentujących największe firmy i agencje eventowe, nadaje nagradzanym wydarzeniom międzynarodowego rozgłosu i uznania. Świadczy również o tym jak wysoka jest jakość zwycięskich eventów.
 
EuBEA gwarantuje doświadczenie na najwyższym poziomie w europejskim stylu. W ostatniej edycji zarejestrowano około 100 eventów z 12  krajów Europy: Austria, Dania, Francja, Niemcy, Włochy, Łotwa, Holandia, Norwegia, Portugalia, Hiszpania, Szwecja oraz Wielka Brytania.
 
 
EuBea to obecnie nie tylko nagroda, ale także szansa by zostać opisanym w publikacji European Events Annual, w której zebrani są wszyscy uczestnicy EuBea. Publikacja dystrybuowana jest przez okrągły rok na terenie całej Europy w nakładzie 10 000 egzemplarzy, a także w wersji online. 
 
Konkurs skierowany jest do wszystkich europejskich organizatorów, jak: firmy, agencje eventowe, agencje PR, agencje marketingowe, reklamowe,  wytwórnie, stowarzyszenia itp.
 
Do udziału w EuBEA zgłoszone może zostać zarówno wydarzenie prywatne jak i publiczne, organizowane przez firmę z Europy, które miało miejsce gdziekolwiek na świecie w okresie pomiędzy 1 lipca 2011 a 1 lipca 2012,.
 
Wszystkie nadesłane zgłoszenia zostaną zweryfikowane, w celu ustalenia czy zawierają kompletny zestaw wymaganych dokumentów. Następnie poddane zostaną one ocenie Jury EuBEA, w skład którego wchodzą doświadczeni reprezentanci branży eventowej z całego świata.
 
Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń to 31 lipca. Ceremonia przyznania nagród odbędzie się w trzecim tygodniu listopada bieżącego roku w Mediolanie.
 
Dodatkowe informacje: http://www.besteventawards.com/adc/media/documenti/Bea_Bando_Concorso_en.pdf 
 
Serdecznie zachęcamy do udziału w konkursie.
 
 
źródło: www.besteventawards.com 
             www.konferencje.pl
Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne Konferencje i kongresy Agencje eventowe
Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne Konferencje i kongresy Agencje eventowe