Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

European Best Event Award (EuBEA) już w listopadzie w Mediolanie

nagrody

04.07.2012
Europejska Nagroda za Najlepszy Event przyznana zostanie w Mediolanie w listopadzie bieżącego roku. Do udziału w konkursie, w którym agencje i organizacje walczą o główną nagrodę na najwyższym, międzynarodowym poziomie, zaproszone są także firmy i organizacje działające na rynku polskim. 
  
 
Od 2006 roku EuBEA nagradza kreatywność i organizację najlepszych europejskich eventów. Wysoki poziom specjalistycznej wiedzy, jaką włada zacne Jury, które składa się z profesjonalistów  reprezentujących największe firmy i agencje eventowe, nadaje nagradzanym wydarzeniom międzynarodowego rozgłosu i uznania. Świadczy również o tym jak wysoka jest jakość zwycięskich eventów.
 
EuBEA gwarantuje doświadczenie na najwyższym poziomie w europejskim stylu. W ostatniej edycji zarejestrowano około 100 eventów z 12  krajów Europy: Austria, Dania, Francja, Niemcy, Włochy, Łotwa, Holandia, Norwegia, Portugalia, Hiszpania, Szwecja oraz Wielka Brytania.
 
 
EuBea to obecnie nie tylko nagroda, ale także szansa by zostać opisanym w publikacji European Events Annual, w której zebrani są wszyscy uczestnicy EuBea. Publikacja dystrybuowana jest przez okrągły rok na terenie całej Europy w nakładzie 10 000 egzemplarzy, a także w wersji online. 
 
Konkurs skierowany jest do wszystkich europejskich organizatorów, jak: firmy, agencje eventowe, agencje PR, agencje marketingowe, reklamowe,  wytwórnie, stowarzyszenia itp.
 
Do udziału w EuBEA zgłoszone może zostać zarówno wydarzenie prywatne jak i publiczne, organizowane przez firmę z Europy, które miało miejsce gdziekolwiek na świecie w okresie pomiędzy 1 lipca 2011 a 1 lipca 2012,.
 
Wszystkie nadesłane zgłoszenia zostaną zweryfikowane, w celu ustalenia czy zawierają kompletny zestaw wymaganych dokumentów. Następnie poddane zostaną one ocenie Jury EuBEA, w skład którego wchodzą doświadczeni reprezentanci branży eventowej z całego świata.
 
Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń to 31 lipca. Ceremonia przyznania nagród odbędzie się w trzecim tygodniu listopada bieżącego roku w Mediolanie.
 
Dodatkowe informacje: http://www.besteventawards.com/adc/media/documenti/Bea_Bando_Concorso_en.pdf 
 
Serdecznie zachęcamy do udziału w konkursie.
 
 
źródło: www.besteventawards.com 
             www.konferencje.pl
Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne