Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Regionalne Centrum Turystki Biznesowej we Wrocławiu - otwarcie we wrześniu


12.07.2010

14.09.2010  roku w godzinach 12:00 – 23:00 w kompleksie Hali Stulecia we Wrocławiu odbędzie się uroczyste otwarcie Regionalnego Centrum Turystyki Biznesowej. W wydarzeniu udział wezmą przedstawiciele samorządu lokalnego, władze wrocławskich uczelni, członkowie stowarzyszeń i instytucji oraz przedsiębiorstwa i firmy do których skierowana jest oferta inwestycji.

Otwarciu Regionalnego Centrum Turystyki Biznesowej będą towarzyszyć Konferencja „Nowe Trendy w turystyce biznesowej – z perspektywy nabywcy”, Targi Branżowe, Pokazy barmanów i mistrzów kuchni oraz wystawa dotycząca inwestycji w Hali Stulecia przewidzianych na lata 2009 - 2012. W programie zaplanowano również zwiedzanie obiektu, bankiet oraz pokaz Wrocławskiej Fontanny Multimedialnej.
 
Dzień rozpocznie się konferencją prasową, w której udział wezmą Prezydent Wrocławia, Marszałek Województwa Dolnośląskiego, osoby zaangażowane w budowę obiektu oraz ekspert z dziedziny turystyki biznesowej Rob Davidson.

Od godziny 12:30 będzie trwał blok branżowy w skład którego wchodzi Konferencja naukowa z zakresu tematyki biznesowej i targi branży przemysłu spotkań. Na konferencji nie zabraknie paneli dyskusyjnych, warsztatów oraz ciekawych przemówień. Po konferencji wszyscy goście zostaną zaproszeni do zwiedzania obiektu, podczas którego organizatorzy zapewniają ciekawe atrakcje. O 20:30 nastąpi uroczyste otwarcie Centrum Biznesowego.

 

Więcej informacji znaleźć można tutaj.

 

źródło: www.poland-convention.pl (PR)

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne