Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Ritz Carlton najwyższym hotelem świata


26.07.2010

Nowy rekordzista powstaje w Hong Kongu. Tytuł najpotężniejszego zgarnia Ritz Carlton, wyprzedzając tym samym Armani Hotel w Burj Khalifa w Dubaju – dotychczasowym najwyższym budynku świata.

 

 


16 ostatnich pięter w 118 piętrowym budynku w sercu potężnego chińskiego miasta zajmować będzie ekskluzywny hotel sieci o światowej sławie. Z wysokości 500 m n.p.m.,  jakiej sięgają ostatnie piętra hotelu, roztaczać się będzie niepowtarzalny widok na Hong Kong.

Do dyspozycji gości hotel oddaje 312 pokoi. Dodatkowo w obiekcie znajdą się basen, SPA, a także restauracja na dachu oraz restauracje na niższych piętrach.
Pokoje gościnne będą zajmowały piętra od 106 do 117. Na piętrze 116 skorzystać będzie można z usług strefy Wellness, natomiast pozostałe udogodnienia mieścić się będą na 118 poziomie. Restauracja włoska znajdzie się na piętrze 102 a lobby zajmie poziom 103.

Wnętrze hotelu wykonane i zaprojektowane zostało z najwyższą precyzją. Restauracje i lobby będą charakteryzowały  się nowoczesnym i modnym stylem, natomiast pozostałe części hotelu utrzymano w tonacji romantycznej.   

Zmiany w gospodarce w ostatnich latach, prężny rozwój Chin spowodowały ponowny rozkwit Azji. Otwarcie tak wspaniałego hotelu jest kolejnym argumentem dla Azji i Hong Kongu by ponownie stać się w centrum międzynarodowych podróży. 

Oficjalne otwarcie hotelu planowane jest na koniec roku. Hotel będzie jednym z droższych w Hong Kongu.
 

 

źródło: na podstawie www.huffingtonpost.com
 

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Centra kongresowe i targowe; Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne