Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Ruszają Elfy SBE 2018. Wesprzyj akcję charytatywną branży eventowej!

Elfy akcja charytatywna SBE 2018

14.11.2018

Już po raz 8. Stowarzyszenie Branży Eventowej startuje z akcją charytatywną Elfy. Tym razem celem jest pomoc podopiecznym Fundacji "Przyszłość dla Dzieci". Warto wnieść swój wkład w szczytne działania! Serwis Konferencje.pl objął wydarzenie patronatem.

 

 

Pomocnikiem Świętego Mikołaja i można zostać jeszcze przed świętami. Wystarczy wziąć udział w 8. edycji akcji Elfy, której organizatorem jest SBE. W tym roku firmy z branży eventowej wesprą dwie rodziny z małymi dziewczynkami, które są pod opieką Fundacji "Przyszłość dla Dzieci".

Jak to zrobić?

 

► Wybierz ze spisu rzeczy, które Twoja firma mogłaby podarować potrzebującym rodzinom (są na niej m.in. ubrania, obuwie, detergenty, zabawki). Szczegółową listę oraz historię dziewczynek i ich rodzin poznasz na stronie Organizatora akcji.

► Prześlij swoje zgłoszenie na e-mail: info@sbe.org.pl.

► Przygotowane rzeczy dostarcz na uroczystą galę charytatywną, która odbędzie się 4 grudnia br. w Global Expo o godz. 18:00.

 

Zapunktujesz u Świętego!

 

 

Gala 4 grudnia będzie nie tylko okazją do wsparcia akcji, ale również przedświątecznego spotkania reprezentantów branży eventowej. W programie przewidziany jest występ artystek z Agencji Jak z Bajki, Galitsyna Art Group oraz grupy tanecznej Atelie. Nie ominą Was też warsztaty śmiechoterapii na święta. Spotkanie poprowadzi Krzysztof Łobodziński.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne