Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Sheraton na Mazurach nowe decyzje i nowe plany

sheraton mazury

10.02.2011

Budowa hotelu Sheraton Mazury Lakes Resort w Mikołajkach rozpocząć się miała wiosną w 2009 roku, jednak ze względu na kryzys gospodarczy i jego konsekwencje budowa została wstrzymana. Teraz temat powrócił.

 

 


Europejski Fundusz Hipoteczny (EFH) - firma zajmująca się działalnością inwestycyjną w sektorze nieruchomości, w tym hotelowych, inwestor hotelu Sheraton na Mazurach, postanowił wznowić budowę tego luksusowego kolosa. Dodatkową zachętą do ponownego rozpoczęcia budowy jest sukces, jaki odniósł bliźniaczy hotel – Sheraton w Sopocie.

Na nowo rozpoczęły się negocjację z wykonawcą obiektu, które doprowadzić mają do rozpoczęcia budowy hotelu jeszcze w tym roku.

Luksusowe centrum hotelowo-konferencyjne znajdować się będzie w jednej z najpopularniejszych mazurskich miejscowości – Mikołajkach.

Pierwotnie otwarcie nowego hotelu, należącego do sieci Starwood zaplanowano na rok 2013,  jednak termin ten został przesunięty i obecnie mówi się o wiośnie 2014.

Sheraton Mazury Lakes Resort w Mikołajkach posiadać ma prawie 300 pokoi. W nowym centrum możliwa będzie organizacja konferencji. To także nowe miejsce eventowe na mapie Polski.

Marka Sheraton w Polsce jest coraz bardziej popularna. Pięciogwiazdkowe hotele należące do sieci Starwood w naszym kraju to: Sheraton Warsaw Hotel, Sheraton Sopot Hotel Conference Center & Spa, Sheraton Poznań a także Sheraton Kraków Hotel.


źródło: na podstawie www.parkiet.com
                                       www.efh.com.pl
 

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne