Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Toya Golf - luksus w przystępnej cenie

resturacja prestiz
fot. TOYA GOLF

09.02.2011

Restauracja Toya Golf znalazła się w przewodniku Premium Poland, który opisuje najbardziej prestiżowe, luksusowe i renomowane marki w Polsce.

 

 

 

 


Restauracja Toya Golf została uznana za lokal klasy Premium, otrzymując jeden Prem w trzystopniowej skali ocen Premium Poland Emblem. Jest to szczególne wyróżnienie, ponieważ wpisuje ją na elitarną listę najlepszych restauracji, kawiarni, hoteli czy pubów w kraju. Symbolizuje także najwyższą jakość produktów i usług. Dla klientów natomiast oznacza, że w tym miejscu można zakosztować luksusu w przystępnej cenie.


Ilość przyznawanych Premów zależna jest od liczby cech Premium wyróżniających dany lokal. Otrzymując jeden Prem trzeba posiadać przynajmniej jedną z siedmiu zalet, wyszczególnionych w rankingu przez Premium Poland: serwis na najwyższym poziomie, luksusowe wyposażenie, unikalną lokalizację, artystyczny design, wyjątkową atmosferę, bogatą ofertę usług dodatkowych i niespotykany produkt.

 

fot. TOYA GOLF

 

Z ofertą restauracji Toya Golf można się zapoznać na stronie Premium Poland http://www.premiumpoland.com/dining.php?id=15 oraz bezpośrednio na www.restauracjatoyagolf.pl

 


źródło: www.restauracjatoyagolf.pl (PR)

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Restauracje Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne