Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Sheraton Sopot Hotel nominowany do World Travel Awards


19.07.2010

Sheraton Sopot Hotel, Conference Center & Spa jest pierwszym w historii międzynarodowego konkursu reprezentantem Pomorza nominowanym do tytułu najlepszego Polskiego hotelu klasy biznes. Wyróżnienie to jest szczególnie cenne, gdyż World Travel Awards to jedna z najważniejszych nagród w branży turystycznej. Od siedemnastu lat wybierane są najlepsze hotele z całego świata.

 


Do kategorii Poland’s Leading Business Hotel zakwalifikowanych zostało osiem hoteli: jeden z Trójmiasta, jeden z Krakowa oraz sześć z Warszawy. Finalistów wyłoniło grono międzynarodowych ekspertów poprzez szczegółowe analizy i oceny hoteli pod kątem innowacyjności, oferty, jakości, standardów świadczonych usług oraz poziomu zadowolenia gości. Zwycięzca wyłoniony zostanie na podstawie największej liczby głosów oddanych do 10 września 2010 za pośrednictwem strony internetowej www.worldtravelawards.com.

Nominacja do World Travel Awards w kategorii „Leading Business Hotels” jest dla Hotelu Sheraton w Sopocie wielkim wyróżnieniem. Dotychczas żaden pomorski hotel nie był nominowany w tej kategorii. Jest to ogromna szansa, dzięki której możemy udowodnić, że na Pomorzu mamy światowej klasy hotel biznesowy, które wyznacza standardy. - mówi Iva Trifonov, Dyrektor Generalna hotelu Sheraton w Sopocie.

Wyróżnienie Hotelu Sheraton to doskonała promocja dla Sopotu. To szansa na pokazanie jak nasze miasto wspaniale się rozwija i czym wyróżnia na mapie prestiżowych europejskich kurortów - mówi Jacek Karnowski, Prezydent Sopotu. 

 

 

źródło: www.sheraton.pl/sopot (PR)

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Centra kongresowe i targowe; Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne