Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Starwood wprowadza program lojalnościowy dla organizatorów spotkań

Starwood SPG Pro organizatorzy spotkań program lojalnościowy

16.09.2014
Hotelarska sieć poszerza swoją ofertę, kierując swoją nową propozycję - program SPG Pro - do organizatorów spotkań i profesjonalistów z zakresu zarządzania podróżami.

Nowy program, który zostanie uruchomiony w październiku 2014 r., będzie oferował specjalistom od organizacji spotkań i podróży służbowych status SPG Elite, możliwość podwyższenia kategorii pokoju i punkty Starpoints za wszystkie rezerwacje z segmentu B2B dokonane w ponad 1,2 tys. hoteli sieci Starwood na całym świecie. Dodatkowo w przyszłości każdy gość SPG, który zarezerwuje pobyt grupowy, przyjęcie czy konferencję, niezależnie od tego czy jest specjalistą od podróży służbowych czy nie, otrzyma punkty Starpoints za tę rezerwację.
 
Na chwilę obecną program Starwood Preferred Guest generuje ponad 50 proc. obłożenia hoteli sieci. - Praca, którą włożyliśmy w transformację SPG w najlepszy program lojalnościowy dla segmentu elite w branży, udowodniły, że jesteśmy w stanie stworzyć prawdziwą i długoterminową relację z naszymi kluczowymi gośćmi i czerpać korzyści biznesowe z zadowolenia naszych klientów - mówi Frits van Paasschen, prezes sieci Starwood Hotels & Resorts. - Wprowadzając SPG Pro, skupiamy nasze siły na segmencie B2B, aby kontynuować budowanie coraz silniejszych i bardziej osobistych relacji z naszymi klientami na całym świecie, którzy dostarczają gości naszym hotelom - dodaje.
Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Alternatywne; Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne