Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Kolejne seminarium Poland - Meetings Destination w październiku w Warszawie

Poland Meetings Destination konferencje saminarium

17.09.2014
6 października 2014 r. w gmachu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie odbędzie się kolejne bezpłatne seminarium z cyklu Poland – Meetings Destination. Zostanie ono poświęcone tematyce polskiego rynku spotkań i turystyce przyjazdowej.
 
Spotkanie rozpocznie się o godz. 9:00 w sali NewConnect i potrwa około czterech godzin. Tematy, które zostaną omówione podczas seminarium, to: „Perspektywy rozwoju turystyki przyjazdowej i przemysłu spotkań w kontekście zmian w sytuacji międzynarodowej” oraz „Sztuka pozyskiwania międzynarodowych wydarzeń”. Podczas spotkania omówione zostaną także pomysły na konkretne wsparcie, jakiego każdy z nas może udzielić idei lokalnych opłat turystycznych, których wprowadzenie pozwoliłoby samorządom na swobodniejsze inwestowanie w lokalne produkty turystyczne. 
 
Swój udział w seminarium potwierdzili m.in.: Katarzyna Sobierajska (podsekretarz stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki), Ireneusz Raś (przewodniczący sejmowej komisji ds. kultury fizycznej, sportu i turystyki), Grzegorz Zawada (członek zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie), Andrzej Saja (wiceprezes Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego), Marcin Szewczykowski (CFO, członek zarządu Orbis S.A.), Żaneta Berus (prezes Warszawskiego Centrum EXPO XXI), Andrzej Mochoń (prezes Targów Kielce), Krzysztof Celuch (szef Poland Convention Bureau) oraz Jan Mazurczak (szef Poznań Convention Bureau).
 
Poland – Meetings Destination to projekt cykliczny, którego celem jest tworzenie warunków szybszego rozwoju, integracji oraz systematycznej promocji rynku przyjazdowej turystyki konferencyjnej i przemysłu spotkań w Polsce. Przedsięwzięcie jest kierowane jest do wszystkich zainteresowanych środowisk oraz instytucji, a jego autorem i integratorem jest platforma multimedialna The Warsaw Voice, reprezentowana przez spółkę wydawcy WV Marketing. Uczestnictwo w seminarium jest bezpłatne - rejestracji można dokonać poprzez formularz znajdujący się na stronie www.polandmeetingsdestination.com. Liczba miejsc jest ograniczona.
Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne