Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Obiekty konferencyjne w Mikołajkach i Mielnie poza Grupą DeSilva

Mielno Resort Mikołajki Resort sale konferencyjne

16.10.2014

Grupa DeSilva podjęła decyzję o zaprzestaniu świadczenia usług obsługi gości obiektów konferencyjnych znajdujących się w Jorze Wielkiej k. Mikołajek i w Unieściu k. Mielna.

 

Spółka Hotele DeSilva była operatorem obu obiektów na podstawie umów zawartych z deweloperami i jednocześnie sprzedawcami świadczonych w nich usług, czyli MR sp. z o.o. i Mielno Resort sp. z o.o. Rozwiązanie umów nastąpiło z winy deweloperów, wskutek ich wypowiedzenia przez Spółkę Hotele DeSilva, złożonego w dniu 16 września 2014 r. (ze skutkiem na ostatni dzień września 2014 r.).

- Wyjaśniamy, że przyczynami, które zmusiły nas do zrezygnowania z dalszego zarządzania działalnością obydwu obiektów był skrajny brak rzetelności biznesowej deweloperów w zakresie realizacji inwestycji budowy obiektów, ich wyposażania oraz warunków finansowania ich bieżącej działalności – tłumaczy Witold Ignatowski, prezes spółki Hotele DeSilva. -  (...) Sytuacja stała się tak trudna, że obiekty przede wszystkim nie zapewniały gościom standardów przewidzianych w zawartych umowach, a co za tym idzie Grupa DeSilva nie mogła oferować usług na poziomie, do którego goście są przyzwyczajeni w innych hotelach naszej sieci. Jakość i obsługa gości na najwyższym poziome jest dla nas najważniejsza i nigdy w tym aspekcie naszej pracy nie idziemy na żadne kompromisy - dodal Ignatowski.

 

Konferencje nad morzem i nad jeziorem już bez "DeSilva"

 

Znajdujące się na Mazurach i nad Bałtykiem obiekty funkcjonowały do niedawna pod nazwami Mikołajki Resort by DeSilva i Mielno Resort by DeSilva. Mazurski hotel dysponuje 8 salami konferencyjnymi, z których największa mieści 140 osób w ustawieniu teatralnym, 100 na bankiecie. Obiekt pod Mielnem udostępnia zaś dwie sale konferencyjne o powierzchni 30 i 120 mkw.

 

Obiekty w Mikołajkach i Mielnie mają funkcjonować nadal, ale już pod innymi nazwami - jako Mikołajki Resort (zobacz obiekt) i Mielno Resort (zobacz obiekt).

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne