Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Stowarzyszenie ICCA na aukcji charytatywnej zdobyło 16 595 EUR


03.11.2010

Tegoroczna aukcja organizowana podczas kongresu ICCA w Hyderabad w Indiach okazała się ogromnym sukcesem. Zebrano na niej  16 595  tys. EUR.

 

 

 

 

ICCA to najważniejsze międzynarodowe stowarzyszenie działające w sektorze turystyki biznesowej, zrzesza ponad 900 firm z  85 krajów na świecie. Tym samym zajmuje czołową pozycję w branży.


ICCA Silent Auction daje niepowtarzalną możliwość promocji poszczególnych obiektów (hoteli, restauracji, muzeów, itd.) jak i Miast. W tym roku nagrody można było licytować elektronicznie do dnia 11 października 2010. Następnie licytowano w trakcie kongresu ICCA w Indiach, na którym obecna była kadra zarządzająca największych stowarzyszeń na świecie. Silent Auction zakończyła się 26 października 2010. Licytowano różnego rodzaju nagrody – m.in. vouchery do hoteli, bilety lotnicze, wstępy do restauracji, wycieczki, kursy gry w golfa, pakiety SPA itp. Nagrody były szczególnie eksponowane podczas całego kongresu.


Zebrane środki zostaną przeznaczone na fundusz edukacyjny ICCA, z którego finansowany jest program dla młodych profesjonalistów z branży spotkań. W tym roku w programie Forum For Young Professionals (FYP) (w gronie 20 zwycięzców z całego świata) weźmie udział jako jedyna Polka Marta Wiśniewska – Specjalista ds. Convention Bureau w Gdańsku. FYP to spotkanie młodych profesjonalistów z różnych krajów i kontynentów, którzy przy pomocy trenerów, światowej sławy ekspertów w przemyśle spotkań będą wspólnie pracować nad przygotowaniem i zaprojektowaniem międzynarodowej konferencji. 


ICCA serdecznie dziękuję wszystkim firmom, które oferowały nagrody na aukcję. Z naszego regionu były to: Gdańsk Convention Bureau, Hotel Hilton GdańskHotel Radisson Blu w Gdańsku oraz Teja Tur. Przekazane zostały dwa weekendowe pobyty dla dwóch osób. Obie nagrody uatrakcyjniono voucherem na grę miejską "Śladami Solidarności" i  "W pogoni za bursztynem" oraz Kartą Turysty MAXI.

 

 

źródło:  www.gdanskconvention.pl  (PR)

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne