Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Technologia Co każdy hotel mieć powinien?


04.11.2010

Turyści biznesowi dużą część swojego życia spędzają w hotelach. Mimo zróżnicowania standardu hoteli w jakich się pojawiają od wszystkich wymagają dogodnych warunków do pracy. Kawałek stołu, długopis i telefon mogą już nie wystarczyć. Technologia zawładnęła ich życiem, więc hotelom nie pozostaje nic innego jak podążać z duchem czasu.

Co więc każdy hotel mieć powinien?

Podstawą jest darmowy internet bezprzewodowy. Nie taki za którym trzeba ganiać po całym hotelu i nie taki za który trzeba płacić więcej niż za obiad, ale taki który pozwoli na spokojną pracę z pokoju hotelowego bez dodatkowych opłat.

Pracować trzeba mieć na czym, a że na laptopa nie zawsze znajdzie się miejsce w walizce, wielkim udogodnieniem byłaby hotelowa wypożyczalnia tego typu sprzętu. Laptopy, netbooki czy nawet tablety powinny być dostępne, jeżeli zajdzie potrzeba ich użycia.

W pełni wyposażone centrum biznesowe, otwarte przez całą dobę to podstawa. Zawsze potrzebne są skanery, drukarki, kopiarki a nawet niszczarki. Czy to środek nocy czy środek zimy dostęp do tych narzędzi powinien być nieograniczony.

Po ciężkim dniu wypełnionym po brzegi spotkaniami, konferencjami i innymi obowiązkami służbowymi bezcenna jest chwila relaksu. Wii i Play Station 3 powinny zdać egzamin na oderwanie się od rzeczywistości.

W cyfrowym świecie wirtualnej rzeczywistości powinna istnieć możliwość wymeldowania się z hotelu online bądź za pomocą telewizora w pokoju. Nie wszyscy mają czas na ustawianie się w kolejkach przy recepcji.

Zatrzymując się w obcym miejscu zawsze warto mieć przewodnika. Taką rolę może spełniać wirtualny concierge. Dostępny ze smartphonów przewodnik on-line pomoże wybrać restaurację i wskaże miejsca, które warto zwiedzić. 
 

Z miesiąca na miesiąc, z roku na rok sprzętów, które stają się niezbędne do pracy i do zabawy jest coraz więcej. Ponieważ okazują się one niezastąpione, hotele powinny śledzić rynek nowych technologii i wychodzić naprzeciw oczekiwaniom gości.

 

 

źródło: na podstawie www.businessinsider.com

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Obiekty kultury Hotele konferencyjne; Restauracje
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne