Pobierz ebooka

Pobierz ebooka

Pobierz e-book

Najpopularniejsi autorzy

Jolanta Ambroziak Jolanta Ambroziak Redaktorka
Marta Jesionowska Marta Jesionowska Ekspertka

Strona główna   /   Artykuły   /   Studium Event Management - ruszyła rekrutacja


Studium Event Management - ruszyła rekrutacja

Studium Event Management - ruszyła rekrutacjaNa zdjęciu: Studium Event Management

Bez pracy nie ma kołaczy, a bez nauki trudno o wiedzę. Solidną jej dawkę z zakresu komunikacji marketingowej, prawa oraz zarządzania uzyskają słuchacze IX edycji Studium Event Management.

Program Studium Event Management powstał w wyniku współpracy Fundacji na rzecz Wydziału Zarządania oraz Stowarzyszenia Branży Eventowej. Jego celem jest jak najpełniejsze zaprezentowanie pracy w branży MICE od strony praktycznej, z uwzględnieniem teoretycznej wiedzy. Studium przeznaczone jest zarówno dla osób, które już aktywnie działają w branży spotkań i chciałyby dowiedzieć się więcej oraz poszerzyć swoje kompetencje, jak i do tych, które dopiero planują swoją karierę w tym obszarze. Studium Event Mangement trwa 2 semestry, zjazdy odbywać się będą 1, 2 razy w miesiącu w weekendy.

Program studiów obejmuje wiedzę z zakresu psychologii eventów, zarządzania projektami czy PR i sponsoringu. Podczas zajęć poruszone zostaną zagadnienia takie jak: reguły marketingu, CSR oraz podstawy prawa w eventach czy bezpieczeństwo imprez masowych. W ramach studium odbędą się warsztaty i wykłady z czołowymi przedstawicielami branży eventowej, między którymi są: Marta Chmielewska, Anna Nowakowska, Żaneta Berus, Dagmara Chmielewska, Magdalena Kozicka, Piotr Zasadzki, Renata Razmuk czy Andrzej Kruczyński.

Rekrutacja trwa do 15 listopada 2020 r. Zajęcia będą się odbywać na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, przy ulicy Szturmowej 1/3.

Więcej informacji na stronie: http://www.wz.uw.edu.pl/portale/fundacja/dzial/studium-event-management