Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Szkolenie SBE w Warszawie Branża eventowa stawia na etykę w biznesie

szkolenie sbe

22.03.2011

29 marca br. o godz. 16.00  Stowarzyszenia Branży Eventowej zaprasza na spotkanie. Jedno z pierwszych spotkań Stowarzyszenia usankcjonowanego prawnie w grudniu 2010 r. będzie poświecone etyce przedsięwzięć eventowych.

 

W programie spotkania mini-trening Marka Rożalskiego, który poprowadzi z uczestnikami grę systemową na temat: „Technologia win-win (ang. ty zwyciężasz - ja zwyciężam) w działaniach eventowych” .

 

W grze ukazane będą wartości dotyczące współczesnego biznesu. Bardzo łatwo będzie można sprawdzić według jakiej strategii firmy zrzeszone w stowarzyszeniu prowadzą własne firmy. Gra przeprowadzona będzie przy głośnej muzyce, dbając o zabawowy charakter doświadczenia. Ale wnioski będą poważne. Zapadną w świadomość na długie lata pracy.


Padną pytania: „Dokąd zmierzasz w prowadzeniu biznesu eventowego? To, że po pieniądze to oczywiste. Ale czy u podstaw Twojej aktywności leży coś więcej? Czy patrzysz w przyszłość? Myślisz o swych eventach za 10, 20 lat? Dokąd zmierza polski biznes i jakie miejsce chcesz w nim zająć?


Miejsce spotkania - nietuzinkowe i nowe w Warszawie. Sports & Bar  Restaurant „Łazienkowska 3”. To przestrzeń eventowa dla imprez sportowych, kulturalnych i rozrywkowych u „podnóża” nowego Stadionu Legii. Wszyscy obecni na spotkaniu będą mogli zwiedzić nowych stadion i niedostępne dla wielu zakamarki sportowych przestrzeni.

 


źródło: www.sbe.org.pl (PR)

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne