Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Szykujcie się na nową edycję Forum Branży Eventowej Evential 2017

evential forum branży eventowej logo

11.04.2016

Pierwsze Forum Evential okazało się sukcesem. Ciekawe wystąpienia ekspertów i panele dyskusyjne zgromadziły pełną salę słuchaczy. Organizatorzy już teraz zapraszają na kolejną edycję Evential 2017. Nasz serwis ma przyjemność patronować temu wydarzeniu.

 
 
Forum Branży Eventowej Evential po raz pierwszy odbyło się w styczniu tego roku w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie. O tym, co się działo podczas tego wydarzenia branżowego możecie przeczytać w naszej relacji: http://www.konferencje.pl/art/forum-pelne-wiedzy-praktycznej-czyli-co-sie-dzialo-podczas-evential-2016,853.html.
 

FBE Evential 2017 zaplanowano już na 12 stycznia 2017, w tej samej lokalizacji. Celem wydarzenia jest przedstawienie eventu jako spójnego elementu komunikacji z klientami, pracownikami i innymi uczestnikami otoczenia każdej firmy. Podczas FBE 2017 uczestnicy i zaproszeni goście poruszą tematy związane z najnowszymi zmianami, jakie zachodzą na rynku konferencyjnym i omówią korzyści jakie mogą z nich dla branży płynąć. Planowane są wystąpienia prezentujące jak prowadzić skuteczną politykę HR i politykę marketingową z wykorzystaniem eventów, a także porady na temat poszczególnych elementów eventów – jak je dobierać, by wydarzenie okazało się sukcesem.

 

Uczestnicy Forum Branży Eventowej mogą się spodziewać całej masy praktycznej wiedzy przekazanej w różnych formach. W programie są merytoryczne wystąpienia, panele eksperckie, sesje networkingowe umożliwiające nawiązanie nowych relacji, a także Strefa Dostawców z prezentacją ofert rynkowych. Wykłady, które odbyły się podczas Forum były dla nas inspiracją – w naszym serwisie ukazały się artykuły prelegentów Eventialu:

 


W ostatniej edycji FBE udział wzięło 1004 uczestników, a na 87 stoiskach w Strefie Dostawców zaprezentowało się 97 firm. Organizatorzy przewidują, że w kolejnej edycji uczestników będzie 1500, a firm 120. Forum towarzyszy prestiżowy konkurs Top Event. O szczegółach dotyczących wydarzenia będziemy informować na bieżąco. 

 

Organizatorzy przewidzieli także możliwość przekazania bezpłatnych wejściówek na targi przedstawicielom agencji eventowych oraz pracownikom działów eventów, PR, HR oraz zakupów. Aby skorzystać z tej okazji, należy zarejestrować się pod poniższym adresem: www.forumevential.pl/zarejestruj-sie

Pliki do pobrania

forum braży eventowej

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Alternatywne; Centra kongresowe i targowe; Hale widowiskowo-sportowe Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Wille, dworki, pałace
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne