Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Warszawa wizytówką Polski na targach IMEX 2016 we Frankfurcie

imex 2016 logo

12.04.2016

Polska, jak co roku, będzie obecna na jednych z największych w Europie targów przemysłu spotkań IMEX we Frankfurcie. Tradycyjnie już promowane będzie najważniejsze pod kątem biznesowym polskie miasto – Warszawa.

 

Obecność Warszawy na targach IMEX jest obowiązkowa. Nie tylko dlatego, że to największe i najważniejsze polskie miasto w branży spotkań, ale również dlatego, że jej potencjał wciąż nie jest w pełni wykorzystywany. Choć jest coraz lepiej. Według ostatnich danych zawartych w raporcie „Przemysł spotkań w Warszawie 2015” Warszawa razem z Pragą i Budapesztem zawsze staje na podium w rankingach branżowych dotyczących Europy Środkowo-Wschodniej. Z resztą – w każdej kategorii, która jest miarą sukcesu warszawy w branży spotkań Warszawa idzie w górę. Więcej na ten temat w artykule „Event po warszawsku. Wyniki raportu >>Przemysł spotkań w Warszawie’15<<”.

 

To w ramach stoiska Poland Convention Bureau z numerem G450 będzie reprezentowana nasza stolica na targach IMEX 2016 we Frankfurcie, które odbędą się w dniach 19-21 kwietnia br. Jak zawsze przez Warsaw Convention Bureau i członków Warszawskiej Organizacji Turystycznej. Podczas tegorocznej edycji Forum Polityków IMEX reprezentantami Warszawy będą władze miasta – Maciej Fijałkowski, dyrektor Biura Funduszy Europejskich i Rozwoju Gospodarczego Urzędu m.st. Warszawy oraz prezes Warszawskiej Organizacji Turystycznej. W ramach targów przedstawiciele Warszawy wezmą również udział spotkaniu ICCA (International Congress and Convention Association). Trzymamy kciuki!

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Alternatywne; Centra kongresowe i targowe; Hale widowiskowo-sportowe Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Wille, dworki, pałace
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne