Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Targi branży konferencyjno-kongresowej już w tym tygodniu

15.11.2010

W dniach 17-18.11.2010 r. odbędą się targi MEETINGS POLAND EXPO – doroczna impreza handlowa, edukacyjna i integracyjna Branży Spotkań w Polsce.

 

 

 

 

W Warszawskim Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego wystawiać się będzie blisko 150 firm – centrów konferencyjnych, hoteli biznesowych, agencji eventowych, firm szkoleniowych i doradczych, dostawców sprzętu konferencyjnego i estradowego, organizatorów wypraw ekstremalnych i podróży motywacyjnych.

 

W salach konferencyjnych odbywać się będzie kilkanaście seminariów i warsztatów. Turystyka biznesowa to najszybciej rozwijający się sektor turystyki zarówno na świecie jak i w Polsce – goście biznesowi stanowią największy, bo aż 30-procentowy segment wszystkich przyjezdnych do naszego kraju.

Z bogatym programem na dni targowe a także sylwetkami mówców zapoznać się można na www.meetingspoland.pl/expo  Zwracają uwagę wykłady gości zagranicznych. Będą wśród nich m.in. będą Paul Kennedy, kierujący jednym z największych na świecie newsletterów branży kongresowej, Jacquie Rogers, dyrektor zarządzająca Centrum Kongresowego ACC Liverpool, a także grupa studyjna agencji eventowych z Niemiec. Na swoje seminaria zapraszają organizacje branżowe: Stowarzyszenie „Konferencje i Kongresy w Polsce” realizowane wspólnie z THINTANK oraz MPI Poland Club.

 

Specjalne sesje adresowane są do menedżerów marketingu i szkoleń z korporacji i stowarzyszeń profesjonalnych. Będzie też debata o nowych inwestycjach, w tym o stadionach. Spotkać można będzie gwiazdy wypraw z adrenaliną, m.in. Marka Kamińskiego, Mateusza Kusznierewicza, Romana Paszke, Marka Śliwkę. Wystawcy prześcigają się w uatrakcyjnianiu ofert, np. konferencji w igloo w Laponii. Wśród innych atrakcji – pokazy technologii kongresowych i koncertowych oraz prezentacje artystyczne. Sponsorami imprezy są Play dla Firm i Goldenline.

Dla Zleceniodawców Konferencji dostępne są liczne udogodnienia, w tym Klub Spotkań Biznesowych, a także internetowy system umawiania spotkań. Rejestracja internetowa zapewnia wstęp bezpłatny.

Patronat honorowy nad targami objęli Minister Gospodarki, Marszałek Województwa Mazowieckiego oraz prezes Polskiej Organizacji Turystycznej.

 

 

źródło: www.meetingspoland.pl/expo (PR)

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Alternatywne; Centra kongresowe i targowe; Hale widowiskowo-sportowe Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Wille, dworki, pałace
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne