Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Targi ITB Berlin już jutro


09.03.2010


Od 10 do 14 marca trwać będzie jedno z największych wydarzeń targowych na świecie. Do Berlina zjeżdzają wystawcy i zwiedzający z całego globu. Możliwości zawarcia nowych kontaktów biznesowych przyciągają reprezentantów nawet najbardziej odległych zakątków.
ITB Berlin to możliwość odkrycia całego świata w zaledwie kilka godzin – nie powinno tam zabraknąć nikogo. Bardzo licznie pojawią się kraje, którę będą starały się zjednać sobie turystów biznesowych, a także hotele, dostawcy sprzętu do rezerwacji, tour operatorzy, firmy eventowe oraz wszyscy, którzy są związani z szeroko pojętą branżą turystyczną. 
Niemcy wychodzą naprzeciw globalizacji i potrzebom rynkowym, dlatego Targi ITB są również doskonałą okazją by dowiedzieć się więcej o nowych trendach, pomysłach czy możliwościach, pogłębiając jednocześnie znajomości i budując nowe relacje.
Bogaty program targów zapewni rozrywkę tym najbardziej wymagającym. Dodatkowo szeroki wachlarz szkoleń i specjalistycznych wykładów przyciąga praktyków z całego globu, którzy z chęcią dzielą się własnymi poglądami.

 

ITB to również czas i miejsce na podejmowanie decyzji, mających wpływ na całą branżę. Podczas targów odbędą się spotkania i konferencje organizowane przez UNWTO (United Nations World Tourism Organization). 

Oczekuje się, że rok 2010 będzie rokiem przemian. Zadania jakim ma stawić czoła sektor turystyczny w czasach pokryzysowych są tematem przewodnim spotkań organizowanych przez UNWTO. Nad tym jakie lekcje można wyciągnąć z kryzysu i jakie wyzwania stoją przed sektorem turystycznym będą debatowali specjaliści podczas ITB.
 

Oficjalnym krajem partnerskim Targów ITB jest Turcja.


źródło: http://www1.messe-berlin.de

 


 

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne