Najpopularniejsi autorzy

Jolanta Ambroziak Jolanta Ambroziak Redaktorka
Marta Jesionowska Marta Jesionowska Ekspertka
Weronika Wirtel Weronika Wirtel Ekspertka
Alexandra Kunowska Alexandra Kunowska Ekspertka

Strona główna   /   Artykuły   /   Targi RemaExtra - podsumowanie wydarzenia


Targi RemaExtra - podsumowanie wydarzenia

Targi RemaExtra - podsumowanie wydarzeniaNa zdjęciu: Targi RemaExtra - podsumowanie

Pierwsze w tym roku targi branży reklamy i druku RemaExtra spotkały się z dużym zainteresowaniem ze strony zwiedzających. Przestrzeń Ptak Warsaw Expo odwiedziło w sumie 6000 gości z 35 krajów. Była to wyjątkowa okazja do tego, aby sprawdzić osobiście, co w branży nowego i nawiązać kontakty biznesowe.

Od 15 do 17 września br. coroczna siedziba targów RemaDays Warsaw - Ptak Warsaw Expo - gościła tym razem targi RemaExtra. W Hali F 170 wystawców zaprezentowało swoją ofertę - produkty i usługi związane z branżą reklamy i druku. Frekwencja dopisała. Trzydniowe targi zgromadziły 6000 odwiedzających.

RemaExtra targi Nadarzyn

– Cieszymy się, że pomimo trudnej sytuacji nie zabrakło przedstawicieli międzynarodowego rynku. Jak zwykle targi okazały się świetnym miejscem do rozwoju swoich kontaktów o nowe znajomości - mówi Sebastian Ząbek, dyrektor targów RemaExtra.

RemaExtra to nie tylko możliwość sprawdzenia tysięcy produktów i technologii oraz zaobserwowania zmian, jakie zaszły na rynku podczas pandemii. To także bezpłatne prelekcje o tematyce branżowej w ramach RemaCongress. Jego uczestnicy mieli okazję wysłuchania wykładów dotyczących logistyki na nowym rynku czy nowoczesnych opcji reklamy online.

RemaExtra targi Nadarzyn

Organizatorzy zadbali o dobrą logistykę i udogodnienia dla odwiedzających. Na miejsce można było dotrzeć bezpłatnymi autobusami, które kursowały regularnie z Warszawy Centralnej oraz Lotniska Chopina. Przy halach w Nadarzynie do dyspozycji zmotoryzowanych gości oddano 7000 miejsc parkingowych.

RemaExtra targi Nadarzyn

Platforma Konferencje.pl miała przyjemność objąć targi RemaExtra patronatem medialnym.

A już teraz warto zarezerwować w swoim kalendarzu kolejną datę: 16-18.02.2022 r., kiedy odbędą się Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku RemaDays Warsaw.