Najpopularniejsi autorzy

Jolanta Ambroziak Jolanta Ambroziak Redaktorka
Marta Jesionowska Marta Jesionowska Ekspertka
Weronika Wirtel Weronika Wirtel Ekspertka
Alexandra Kunowska Alexandra Kunowska Ekspertka

Strona główna   /   Artykuły   /   Oryginalne miejsce - Browary Warszawskie na eventy i konferencje


Oryginalne miejsce - Browary Warszawskie na eventy i konferencje

Oryginalne miejsce - Browary Warszawskie na eventy i konferencjeNa zdjęciu: Browary Warszawskie na eventy i konferencje

Ta misja zakończyła się sukcesem. Rewitalizacja Browarów Warszawskich przywróciła Warszawie na nowo to wyjątkowe miejsce. Sprawdźmy, w których obiektach na terenie Browarów Warszawskich warto zaplanować swoje eventy i konferencje.

O historii Browarów słów kilka. Pomiędzy ulicami Grzybowską a Krochmalną w 1846 roku powstał browar Haberbuscha i Schielego, który szybko zyskał renomę zarówno w kraju, jak i za granicą. Właśnie z niego pochodziło znane piwo Królewskie, a browar wyspecjalizował się w piwach typu: angielskiego i portera. Z biegiem lat obiekt przechodził w kolejne ręce.

Kontynuacją historii słynnych Browarów Warszawskich jest właśnie inwestycja na stołecznej Woli, która wyrasta obecnie na jedno z najpopularniejszych miejsc w stolicy. Liczby mówią same za siebie. Jeden z największych obiektów w kompleksie - Food Hall - w weekend otwarcia odwiedziło 14 000 osób! W weekendy nadal spotkać można kolejki przed wejściami do modnych restauracji.

Browary Warszawskie obiekty na eventy i konferencje

Kierunek: Browary Warszawskie – miejsce dla organizatorów eventów i konferencji

Po trwających 7 lat przygotowaniach, kompleks gotowy jest do przyjęcia gości w wielu różnorodnych restauracjach i obiektach eventowych. Do dyspozycji odwiedzających oddany jest płatny parking na 224 miejsc, a w czasie pomiędzy wizytami w kolejnych lokalach przysiąść można na ogólnodostępnych placach lub odwiedzić Ogród Centralny.

Osoby, które nie lubią chodzić utartymi szlakami, na terenie Browarów będą mieć pole do popisu. Nie brakuje tu ścieżek, przesmyków i przejść pomiędzy zabytkowymi budynkami. W trakcie takich wędrówek natrafić można na kolorowe schody z grafiką Dawida Rylskiego. Właśnie nimi przeszliśmy do najciekawszych obiektów, w których zorganizować można eventy i konferencje. Przyjrzyjmy się bliżej ich ofercie.

Browary Warszawskie Plac Dolny

ADN Centrum Konferencyjne – nowoczesne sale konferencyjne w Browarach Warszawskich

W samym centrum kompleksu, na 4. piętrze budynku GH „Biura przy Warzelni”, mieści się ADN Centrum Konferencyjne. Miejsce z idealną lokalizacją, aby połączyć szkolenie czy konferencję z wyjściem po zakończeniu pracy do któregoś z lokali na terenie Browarów.

ADN Centrum Konferencyjnemu z pewnością nie można odmówić rozmachu. Organizatorzy spotkań wybierać mogą spośród 25 sal o powierzchni od 20 m kw. do 470 m kw. Największa z nich pomieści nawet 550 uczestników. Dzięki jej mobilnym ścianom może zostać podzielona na 4 moduły, które po głównej prelekcji posłużą jako mniejsze sale do szkoleń praktycznych. Wszystkie sale wyposażone są kompleksowo w nowoczesny sprzęt multimedialny i pozostawiają możliwość zastosowania różnych ustawień stołów i krzeseł czy całej przygotowanej aranżacji. ADN Centrum konferencyjne to przestrzeń zaprojektowana przez profesjonalistów - przemyślana w każdym detalu.

Przestronne foyer z dostępem do bufetu umożliwia rozstawienie wygodnych foteli czy stolików koktajlowych. Na rozlokowanych w tej przestrzeni ekranach wyświetlać można materiały promocyjne o firmie, prezentacje lub program spotkania. Kilka z sal przystosowanych zostało do przeprowadzania szkoleń z kompetencji miękkich lub warsztatów kreatywnych.

ADN Centrum Konferencyjne Warszawa sala konferencyjna

Jakie wydarzenia zorganizujemy w ADN Centrum Konferencyjnym?

W obiekcie meeting plannerzy zaaranżują zarówno kameralne spotkania w gronie 12-40 osób, jak i duży kongres dla ponad pół tysiąca uczestników. Oferta ADN Centrum Konferencyjnego zawiera także możliwość organizacji wydarzeń hybrydowych oraz w pełni online.

Co wyróżnia obiekt?

Doskonała lokalizacja - w samym centrum miasta i w atrakcyjnym położeniu wśród pięknej zieleni oraz zabudowań, również historycznych. Wysoki standard wykończenia, jakościowe wyposażenie multimedialne oraz atrakcyjny widok z sal na prestiżowy kompleks Browary Warszawskie dzięki panoramicznym oknom. Warto dodać, że ADN Centrum Konferencyjne współpracuje z miejscowymi restauracjami, dlatego uczestnicy konferencji mogą wybierać spośród różnych opcji kuchni. Na życzenie zorganizować można całodniowe wydarzenie, które będzie połączeniem konferencji lub warsztatów ze spotkaniem w modnej restauracji bądź klubie.  

ADN Centrum Konferencyjne Warszawa sala konferencyjna

Food Hall Browary – 11 scenariuszy udanego spotkania

Położony przy Placu Dolnym Food Hall Browary zajmuje najniższy poziom dawnego budynku Leżakowni. I jeśli spodziewacie się ciemnej, piwnicznej przestrzeni, będziecie zaskoczeni. Food Hall Browary jest wysokim i przestronnym obiektem podzielonym na strefy.

Lubicie kuchnię amerykańską czy azjatycką? Gości imprezy firmowej chętniej zaprosilibyście na bostońskie burgery, aromatyczny ramen, pikantne owoce morza, a może na śledzie prosto z kutrów rybackich? Nie musicie decydować się na jedną kuchnię. Food Hall zaprasza do 11 konceptów restauracyjnych, przy których rozlokowane są szerokie stoły oraz stoliki koktajlowe. Sercem obiektu jest jeden z największych barów w kraju - Bar Centralny, który działa do ostatniego klienta. Przewidziano także miejsce na scenę – na eventy, stanowisko DJ-a, koncerty, live cooking czy występy artystyczne.

Browary Warszawskie Food Hall Warszawa eventy

Jakie wydarzenia zorganizujemy w Food Hall?

Spotkania firmowe, integracyjne. Obiekt, o łącznej powierzchni 1500 m kw., przy dużych stołach pomieści łącznie 300 osób. Food Hall Browary można wynająć na wyłączność w godzinach przedpołudniowych. Uwaga! Na grudzień zaplanowane jest otwarcie Klubu Muzycznego, w którym zorganizować będzie można konferencje i eventy dla nawet 500 osób. Klub będzie wyposażony w profesjonalny sprzęt audiowizualny, z niezależnym wejściem z zewnątrz, od strony Placu, oraz wygodnym przejściem z części gastronomicznej.

Co wyróżnia obiekt?

Znakomicie rozplanowana przestrzeń, która podkreśla atuty zabytkowego budynku. Zróżnicowana oferta gastronomiczna, która pozwala gościom na podróż szlakami światowych kuchni. Co warto zauważyć, ze swoim wydarzeniem wyjść można również poza lokal – na Plac Dolny.

Browary Warszawskie Food Hall Warszawa eventy

Browary Warszawskie Food Hall Warszawa eventy

Browar Warszawski – eventy dla fanów piwa rzemieślniczego (i nie tylko)

Zaraz obok Food Hall usytuowany jest Browar Warszawski. Długa kolejka, która ustawiła się 10 września, w dniu otwarcia lokalu, jasno pokazuje: na wyborne piwo rzemieślnicze warszawiacy czekali od dawna! Browar Warszawski przejmuje schedę po słynnym poprzedniku i równie wysoko ustawia poprzeczkę. Spróbować tu można 18 rodzajów doskonałego piwa craftowego, a w zapowiedziach jest roczna produkcja na poziomie ponad 380 tysięcy litrów piwa.

Browar Warszawski to też kilkupoziomowe wnętrza o oryginalnym designie, a każde w innym stylu. Na najniższej kondygnacji znajduje się sala na warsztaty czy zebrania firmowe dla 30 osób. Obiekt posiada sprzęt, który umożliwia przeprowadzenie prezentacji. Wyższe poziomy lokalu mają klubowy klimat, sprzyjający kameralnym spotkaniom w gronie 25-56 osób.

Czy wybierzecie przestrzeń „z pazurem” – Salę Czerwoną, czy utrzymaną w salonikowym stylu salę restauracyjną, możecie być pewni, że goście imprezę zorganizowaną w Browarze Warszawskim zapamiętają na długo. Choćby ze względu na niebanalny wystrój. Zajrzyjcie do wnętrza, a obok restauracyjnych stolików natraficie na kącik w stylu retro z dużym łożem i meblami oraz dodatkami znanymi z poprzedniej epoki. A przez przeszkloną ścianę podejrzeć można proces warzenia piwa.

Browar Warszawski Warszawa event

Jakie wydarzenia zorganizujemy w Browarze Warszawskim?

Kameralne spotkanie biznesowe, które połączyć można z bankietem lub kolacją. Lokal też świetnie sprawdzi się przy firmowych imprezach okolicznościowych bądź integracyjnych z dobrą kuchnią. Na jednym z wyższych poziomów przygotowano miejsce dla DJ-a, więc spotkaniu towarzyszyć może oprawa muzyczna.

Co wyróżnia obiekt?

Do scenariusza spotkania, które odbywa się w Browarze Warszawskim, włączyć można zwiedzanie miejscowego browaru, a także degustację różnych gatunków piwa rzemieślniczego. Na niższym poziomie jest też przygotowane miejsce na otwartą kuchnię i stację live cooking. Co ciekawe, browar połączony jest z włoskim konceptem Pizza Lacentano. Pomiędzy jednym a drugim lokalem działać też będzie imponujący cocktail bar z ponad 100 rodzajami whisky z całego świata.

Browar Warszawski Warszawa sala eventowa

NINE’S Restaurant & Sports Bar – mistrzowsko rozegrany event

O projekcie stworzenia restauracji w sportowym stylu, której jednym ze współwłaścicieli byłby Robert Lewandowski, słychać było od dawna. Na otwarcie NINE's Restaurant & Sports Bar czekali nie tylko fani kapitana reprezentacji, ale też miłośnicy sportu, którzy w nowoczesnych wnętrzach i z dobrą kuchnią kibicować chcieli swoim drużynom. Finalnie 4 października restauracja otworzyła swoje podwoje. Przed budynkiem XIX-wiecznej Warzelni ustawiły się długie kolejki gości, którzy chcieli przekonać się na własne oczy, jak prezentuje się nowa restauracja. Jak widać, idea stworzenia dynamicznego wnętrza dla kibiców i smakoszy była strzałem w dziesiątkę! A raczej w dziewiątkę – bo numer króla strzelców Bundesligi pojawia się w nazwie i wystroju lokalu.

Obecnie działają dwa z czterech poziomów restauracji. Goście zawitać mogą do Sports Baru (-1) oraz przestrzeni restauracyjnej. W Sports Bar na gości czeka 20 ekranów do obserhttp://www.konferencje.pl/o/restauracja-warzelnia-browary-warszawskie.htmlwowania sportowych zmagań. Sercem tej przestrzeni jest oktagonalny bar, w którym skosztować można wyśmienitych drinków. Łącznie zasiąść tu może około 115  osób. W restauracji goście spróbują dań kuchni amerykańskiej, azjatyckiej i europejskiej, a także rzemieślniczych precli.

Kolejne dwa poziomy zostaną uruchomione wkrótce. Właśnie tu znajdować się będzie przestrzeń eventowa z Fan Zone.

Browary Warszawskie NINE's Restaurant Sports Bar Warszawa eventy

Jakie wydarzenia zorganizujemy w NINE's Restaurant & Sports Bar?

Chwilowo – spotkania lub lunche biznesowe. A już wkrótce, po udostępnieniu dalszych poziomów – eventy nie tylko o sportowym charakterze.

Co wyróżnia obiekt?

Z pewnością ciekawe rozwiązania wnętrzarskie. Dynamiczne kolory, rozplanowanie przestrzeni tak, aby można było wygodnie obserwować rozgrywki sportowe i korzystać z oferty restauracji. Co spodoba się gościm eventu w NINE's Restaurant - nie brakuje tu sportowych pamiątek – są koszulki RL z klubów, okładki „Przeglądu Sportowego" czy narty Kamila Stocha. W strefie eventowej goście przed telebimem zasiądą na trybunach z 65 stadionowymi krzesełkami.

Browary Warszawskie NINEs Restaurant Sports Bar Warszawa konferencje

Zdj. J. Ambroziak (red.)

 

Jolanta Ambroziak Jolanta Ambroziak Redaktorka