Najpopularniejsi autorzy

Jolanta Ambroziak Jolanta Ambroziak Redaktorka
Marta Jesionowska Marta Jesionowska Ekspertka
Weronika Wirtel Weronika Wirtel Ekspertka
Alexandra Kunowska Alexandra Kunowska Ekspertka

Strona główna   /   Artykuły   /   Zapowiedź: 23-25.03 RemaDays Warsaw 2022


Zapowiedź: 23-25.03 RemaDays Warsaw 2022

Zapowiedź: 23-25.03 RemaDays Warsaw 2022Na zdjęciu: RemaDays Warsaw 2022

Po zakończonych sukcesem targach RemaExtra organizatorzy nie spoczęli na laurach. Już teraz zapraszają do udziału w kolejnej edycji Targów Reklamy i Druku - RemaDays Warsaw. Platforma Konferencje.pl objęła wydarzenie patronatem medialnym. 

KreaTYwni. Otwarci na nowe - pod tym hasłem w dniach 23-25 marca 2022 r. odbędą się Targi Reklamy i Druku RemaDays Warsaw 2022. Po dwuletniej przerwie spowodowanej obostrzeniami w związku z pandemią COVID-19 wydarzenie ponownie zagości w Ptak Warsaw Expo.

Nowe warunki wymagają nowych rozwiązań. Z tego powodu podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną pomysły i produkty, będące efektem pracy firm, które działały w nowej rzeczywistości. Odwiedzający targi liczyć mogą na solidną dawkę inspiracji i możliwość poznania nowinek w branży reklamowej. Które produkty znajdują się na światowym topie? Jakie technologie warto zastosować przy swoich realizacjach? Tego wszystkiego dowiedzą się uczestnicy marcowego wydarzenia.

Będzie nie tylko kreatywnie, ale również bezpiecznie. Organizatorzy RemaDays Warsaw 2022 spełnią wszystkie normy sanitarne, aby zarówno wystawcy, jak i zwiedzający czuli się pewnie i komfortowo.

Już teraz można zarejestrować swój udział w targach. Na stronie internetowej targów RemaDays Warsaw uruchomiony został formularz rejestracji zaproszeń. Po zweryfikowaniu zgłoszenia otrzymuje się identyfikator do samodzielnego wydruku.

Jak działa rejestracja na 17. edycję RemaDays?

  • W formularzu należy wpisać unikalny kod RDW021, uzupełnić informacje o firmie i wysłać do organizatora.
  • Po pozytywnej weryfikacji uczestnik otrzymuje drogą e-mailową identyfikator na targi, który należy wydrukować i okazać w punkcie rejestracyjnym. Tam też na uczestników czekać będą komplety materiałów targowych.

Uwaga! bezpłatna rejestracja zaproszeń możliwa jest tylko przez Internet przed targami. Na targach rejestracja jest płatna i wynosi 20 zł.

 

Wiadomość od organizatora (01.02.2022 r.)

Szanowni Państwo,

w obliczu znaczącego dla nas głosu ponad 200 wystawców, którzy wyrażali wolę przeniesienia targów na inny termin, podjęliśmy decyzję, iż w Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku RemaDays zostają przełożone na 23-25 marca 2022 roku. W ostatnich dniach obserwujemy wyraźne wzrosty ilości osób zakażonych wirusem SARS-CoV-2 oraz duże prawdopodobieństwo szczytu zachorowań w drugiej połowie lutego. Wierzymy, że koniec marca będzie najlepszym dla branży okresem, w którym w sposób bezpieczny będzie można prowadzić owocne rozmowy biznesowe. Wszystkie przygotowania do terminu marcowego podejmujemy z całym wysiłkiem, dla jak najlepszej jakości wydarzenia.

Zespół RemaDays Warsaw