Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Tomasz Kułakowski dyrektorem biura Warszawskiej Organizacji Turystycznej

warszawska organizacja turystyczna

08.03.2012

Do jego zadań będzie należało m.in. opracowanie planu dla Warszawy jako ważnego ośrodka w branży spotkań MICE.

 

 

 

Stowarzyszenie WOT zostało powołane w 2011 r. m.in. przez Urząd m. st. Warszawa oraz kilkanaście warszawskich organizacji kultury, sztuki, nauki i biznesu w celu promowania Warszawy w kraju i zagranicą. - Bardzo cieszę się z faktu, że WOT ma pierwszego dyrektora biura, którego zadaniem będzie zorganizowanie działalności Stowarzyszenia, zbudowanie wokół niego pozytywnej atmosfery w mieście, pozyskanie nowych członków, a w konsekwencji możliwość skutecznego promowania Warszawy jako interesującego kierunku w turystyce indywidualnej i biznesowej - mówi Katarzyna Ratajczyk, prezes zarządu WOT i dyrektor Biura Promocji m.st. Warszawa. - Do głównych zadań WOT należy wykorzystanie potencjału Warszawy wraz z jej wszystkimi atrakcjami w działaniach promocyjnych jak również opracowanie we współpracy z Warsaw Convention Bureau długofalowego planu dla Warszawy jako ważnego ośrodka w tzw. przemyśle spotkań MICE. Wierzę, że Tomasz Kułakowski doskonale podoła temu zadaniu - dodała Ratajczyk.

Tomasz Kułakowski jest absolwentem Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. W 2011 ukończył z wyróżnieniem studia Executive MBA w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej. Karierę zawodową rozpoczął jako dziennikarz Gazety Wyborczej, następnie pracował w Klubie Koszykarskim Polonia Warszawa i agencji public relations Sigma International. W latach 2005-2008 w londyńskim biurze Ryanair odpowiadał za wprowadzenie linii lotniczej na rynki Polski, Czech, Słowacji, Węgier, Chorwacji, Słowenii i Rumunii. W Polskich Liniach Lotniczych LOT w latach 2008-2009 jako dyrektor biura sprzedaży elektronicznej odpowiadał za sprzedaż przez stronę lot.com, call centre i dział reklamacji, a następnie jako dyrektor biura obsługi klientów także za sprzedaż korporacyjną. Od października 2009 jest związany z branżą internetową, najpierw jako menedżer marki Tobet w Europie Środkowej w Nordic Gaming Group, następnie jako pomysłodawca i współtwórca portalu clicXS.com.

 

 

źródło: www.konferencje.pl

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Alternatywne; Centra kongresowe i targowe; Hale widowiskowo-sportowe Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Wille, dworki, pałace
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne