Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Uroczyste otwarcie Golf Adventure Club Rancho Pod Bocianem


09.06.2010

Na dzień uroczystego otwarcia Golf Adventure Club wyznaczona została data 13 czerwca.

 

 

 


Mini golf jest sportem uprawianym na specjalnych torach do gry, zwanych stanowiskami, polegającym na wbijaniu małej piłeczki do dołków przy pomocy uderzeń kijem golfowym – putterem. Celem gry jest umiejscowienie piłeczki w dołku, przy pomocy jak najmniejszej liczby uderzeń.

Golf Adventure Club Rancho Pod Bocianem jest odpowiedzią na zwiększające się zainteresowanie Polaków dyscypliną sportu jaką jest mini golf. Jako pierwszy tego typu obiekt na Mazowszu, oferować będzie 18 dołkowe pole do mini golfa, ze stanowiskami o zróżnicowanym poziomie trudności. Ponadto powstać ma driving range.
Przy klubie działać będzie wypożyczalnia sprzętu, istnieje również możliwość zorganizowania sklepiku z odzieżą i sprzętem golfowym.

W niedzielne popołudnie odbędzie się rodzinny piknik, któremu towarzyszyć będzie Turniej o Puchar Burmistrza Tarczyna.

 

 

Rancho pod Bocianem to obiekt hotelowy zaaranżowany w niezwykłym klimacie, nawiązujący stylem do staropolskiego dworu. Hotel położony jest na rozległym terenie, w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego, niespełna 25 Km od Warszawy.

Około 20 ha terenu wokół hotelu przeznaczono na przygotowanie niezwykłych atrakcji dla przybywających Gości. W ofercie są między innymi: staw z możliwością wędkowania, tor off-roadowy, tor quadowy,strzelnica, boiska sportowe oraz polana i las do zabaw terenowych (np. paintball).


Przytulne hotelowe pokoje utrzymane są w romantycznym stylu i gwarantują najwyższy standard. Każdy z pokoi wyposażony jest w łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym. Do dyspozycji Gości hotel oddaje 46 pokoi (35 w Dworze i 11 w, mogącym funkcjonować całkowicie samodzielnie, Modrzewiowym Dworku).

Uzupełnieniem  oferty hotelowej jest zaplecze konferencyjno-szkoleniowe: pięć klimatyzowanych sal konferencyjnych, wyposażonych w aparaturę przydatną podczas konferencji i szkoleń. Dla gości hotelu dostępna jest również bezprzewodowa sieć internetowa.

Cały teren Hotelu jest ogrodzony. Bezpłatny parking hotelowy znajdujący się tuż przy obiekcie, przygotowany jest na 150 miejsc. źródło: www.bocianierancho.pl (PR)

 

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Restauracje
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne