Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Warsaw Convention Bureau zaprasza do udziału w konkursie - Nakręć film o Warszawie


06.05.2010

Warsaw Convention Bureau zorganizowało konkurs na scenariusz filmu promującego Warszawę jako atrakcyjną destynację dla szeroko pojętej turystyki biznesowej - kongresów, konferencji, imprez targowych, podróży motywacyjnych oraz indywidualnych podróży służbowych.


Celem projektu jest pokazanie silnych stron Stolicy oraz stworzenie jednolitego i nowoczesnego przekazu marketingowego.


W Jury Konkursu zasiądą przedstawiciele najważniejszych instytucji i podmiotów przemysłu spotkań. W projekcie może wziąć udział każdy, kto lubi Warszawę i ma głowę pełną świeżych i nietuzinkowych pomysłów. Szczególne zaproszenie do udziału w Konkursie skierowane jest do studentów warszawskich szkół filmowych.


Główną nagrodą jest realizacja zwycięskiego scenariusza przez Warsaw Convention Bureau a jego autor będzie miał możliwość sprawdzenia się w roli reżysera. Film będzie promował Stolicę w czasie najważniejszych targów turystyki biznesowej na świecie, w mediach krajowych i zagranicznych.

 

Będzie to również narzędzie marketingowe wykorzystywane przy współpracy z międzynarodowymi organizacjami i stowarzyszeniami skupiającymi profesjonalistów związanych z przemysłem spotkań.

 

Regulamin konkursu na wykonanie filmu promującego Warszawę jako destynację biznesową możliwy jest do pobrania na stronie www.warsawconvention.pl

 

źródło: www.warsawconvention.pl (PR)

 

 

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Alternatywne; Centra kongresowe i targowe; Hale widowiskowo-sportowe Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Wille, dworki, pałace
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne