Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Warsztaty branży eventowej w golfowej atmosferze


04.06.2010

Stowarzyszenie Branży Eventowej po raz trzeci zorganizowało w Poznaniu warsztatowe spotkanie dla event managerów „Kierunek –Event”. Tym razem miejscem spotkania była Golfosfera, jedyne miejsce w Poznaniu, w którym można pograć na symulatorze gry w golfa.


W pierwszej części spotkania z prezentacją wystąpił Krzysztof Gunia z firmy DisiSound ,który mówił o co jest istotne przy zamawianiu nagłośnienia czy oświetlania na event oraz na co należy zwracać szczególną uwagę. Podkreślił ważną rolę komunikacji i precyzyjnego określenia potrzeb na linii zamawiający, a firma nagłośnieniowo –oświetleniowa. Zwrócił uwagę na aspekt bezpieczeństwa podczas imprez, dokładne planowanie logistyki przed, w czasie i po zakończeniu eventu. .

W drugiej części wystąpiła Sabrina Żymierska z Międzynarodowych Targów Poznańskich , która opowiedziała zebranym o możliwościach organizacji na terenie targów nie tylko imprez wystawienniczych, ale również różnego rodzaju eventów firmowych. Mówiła też m.in. o rozbudowie terenów wystawienniczych –powstaniu nowej hali o powierzchni 3,6 tys. m2. Po połączeniu z istniejącymi już halami powstanie w przyszłości kompleks o łącznej  powierzchni 24,5 tys. m2.

Na koniec odbyła się loteria wizytówkowa, w której do wygrania były bezpłatne zaproszenia na targi Fit Expo, ufundowane przez Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Najwięcej emocji przysporzyła jednak uczestnikom możliwość gry w golfa na jednym z sześciu w Polsce i jedynym w Poznaniu symulatorze gry w golfa. Event Managerowie mogli poćwiczyć celność i siłę strzałów na jednym z 14 największych pól golfowych z całego świata.

Spotkanie odbyło się 5 maja 2010 r w Golfosferze w Poznaniu. 
 

źródło: www.sbe.org.pl (PR)

 

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne