Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Nagroda MPI RISE dla Prezesa MPI Poland Club


04.06.2010

MPI Poland Club z przyjemnością informuje, że nagrodę MPI RISE (Recognizing Industry Success and Excellence), największej na świecie organizacji skupiającej specjalistów przemysłu spotkań - zdobył Krzysztof Celuch, Prezes MPI Poland Club.

 

 


Krzysztof odbierze nagrodę MPI RISE w kategorii Young Professional Achievement, która przyznawana jest indywidualnie osobie do 30 roku życia z 5-letnim lub krótszym stażem, która ma profesjonalne doświadczenie i dokonała znaczącego wkładu w rozwój przemysłu spotkań.

The RISE Awards-Recognizing Industry Success and Excellence - to siedem dorocznych nagród w trzech kategoriach: osiągnięcia organizacyjne, indywidualne osiągnięcia i osiągnięcia społeczności.


Zwycięzcy są nagradzani za innowacje, globalny transfer, oddziaływania i wpływ na innych. Dołączą tym samym do Wspólnoty MPI, czyli zespołu składającego się z ostatnich laureatów i wybitnych członków MPI.


Nagrody zostaną wręczone na uroczystości w dniu 24 lipca 2010, w czasie trwania Światowego Kongresu Edukacji MPI, który odbędzie się w Vancouver, w Kanadzie.


Lista pozostałych zwycięzców znajduje się na stronie MPI RISE

 


źródło: www.mpiweb.pl

 

 

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Alternatywne; Centra kongresowe i targowe; Hale widowiskowo-sportowe Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Wille, dworki, pałace
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne