Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

World Travel Market już w przyszłym tygodniu w Londynie


02.11.2010

W dniach 8-11 w Londynie w centrum konferencyjnym ExCel odbędzie się jedno z ważniejszych wydarzeń branży turystycznej na świecie – targi World Travel Market.

 

 

To coroczne wydarzenie poprzedzone zostanie wielką finałową galą rozdania nagród – World Travel Awards, która będzie zwieńczeniem wszystkich tegorocznych wyróżnień na poszczególnych kontynentach. Gala będzie miała miejsce 7 listopada w Grosvenor House, A JW Marriott Hotel.

Przypomnijmy, że w tegorocznym World Travel Awards Europe nagrodę aż w dwóch kategoriach – Najlepszy hotel w Polsce i Najlepszy hotel biznesowy w Polsce, zdobył hotel InterContinental Warszawa

Targi WTM to wyjątkowa okazja dla całego przemysłu turystycznego na zjednoczenie się pod jednych dachem. WTM stwarza możliwość do wymiany międzykontynentalnych doświadczeń, pozyskania nowych klientów a także zdobycia wiedzy i zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami branży turystycznej.

Wśród wystawców znajdą się m.in. organizatorzy konferencji, biura podróży, linie lotnicze, obiekty oraz miejsca.

WTM kładzie również duży nacisk na odpowiedzialność w turystyce, dlatego jeden dzień targów – 10.11,  poświęcony jest właśnie temu zagadnieniu. Firmy i organizacje zapraszane są do przedstawienia swoich pomysłów, które mają na celu wsparcie odpowiedzialnej turystyki.


źródło: na podstawie www.worldtravelawards.com

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Restauracje Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne