Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Kozi Gród otrzymał rekomendację magazynu Forbes


02.11.2010

 „Ten położony na malowniczych Kaszubach obiekt został otwarty w 2004 roku i szybko zdobył uznanie nie tylko wśród Gości, ale i osobistości branży hotelarskiej.”

 

 

Takimi słowami, redaktorzy najbardziej prestiżowego w branży biznesowej, oraz wyjątkowo często cytowanego magazynu w Polsce, chwalili zalety Hotelu Kozi Gród położonego 25km od Gdańska. Tym magazynem jest dumnie brzmiący „Forbes”, który wystawił, jak co roku, swoje rekomendacje dla obiektów hotelarskich na 2011 rok. Kozi Gród miał zaszczyt znaleźć się wśród grona rekomendowanych obiektów  noclegowych.

Znak „Forbes Rekomenduje” został przyznany za szczególnie miłą atmosferę, oraz trud jaki włożono w stworzenie miejsca, do którego chętnie wracają Klienci o najwyższych wymaganiach – ludzie biznesu i ich rodziny. W artykule opisującym Hotel Kozi Gród redakcja wypisuje wszelkie atrakcje, które można znaleźć w tym miejscu, a jest ich naprawdę sporo, są to m.in. basen, jacuzzi, sauna, fitness, tory do kręgli, stoły bilardowe, rowery wodne, park ekstremalny, wędkowanie, hydrozorbing. W rekomendacji Forbesa wyróżniony został również Szef Kuchni, Przemysław Formela, którego twórczość w dziedzinie gastronomii została uznana wieloma prestiżowymi nagrodami, a znajomość dziczyzny jest szeroko poważana. Czytając o licznych zaletach i urokach tego miejsca, człowiek ma chęć wyrwać się z miejskiej codzienności, do kaszubskiej oazy spokoju i gościnności.

Wizyta w Kozim Grodzie zapewne dostarczy bogatych wspomnień i niezapomnianych przeżyć. A po rekomendacji jakiej udzielił znany magazyn Forbes, pewnie ten zakątek Kaszub będzie jeszcze częściej odwiedzany przez turystów.

 


źródło: www.kozigrod.pl (PR)

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Centra kongresowe i targowe; Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne