Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Wwiad O PURO Hotels opowiada Barbara Berndt


15.10.2010

Do Polski wkracza właśnie nowa sieć inteligentnych hoteli – PURO hotels. Wielkiemu wejściu PURO towarzyszą jednak liczne pytania i wątpliwości.
 

 

 

 

Kierowani ciekawością i sympatią do nowinek technicznych postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej nowoczesnym hotelom. Na pytania dotyczące inteligentnych hoteli odpowiada Barbara Berndt, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu sieci PURO Hotels.

Na czym polega koncepcja PURO hotels?

PURO Hotels to nowa sieć inteligentnych hoteli na polskim rynku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom gości, proponujemy rozwiązania odpowiadające ich rzeczywistym potrzebom. Zależy nam na tym, aby goście, mieli świadomość, iż płacą jedynie za rzeczy, z których naprawdę korzystają i że nie muszą pokrywać kosztów utrzymania np. restauracji czy SPA. Dotykowy panel rezerwacyjny zamiast recepcji, bezpłatny dostęp do Internetu w całym hotelu, wliczona w cenę aromatyczna kawa z wysokiej klasy ekspresów ciśnieniowych w lobby, darmowe lokalne i międzynarodowe rozmowy telefoniczne, centralny panel dotykowy w pokoju sterujący kolorem i natężeniem oświetlenia ledowego, a przede wszystkim przyjazny, służący pomocą personel – to tylko niektóre z inteligentnych rozwiązań PURO.

Dla kogo przeznaczone są hotele PURO? Czy nie obawiają się Państwo, że nie wszyscy goście poradzą sobie z technologią?

Hotele PURO są tworzone przez profesjonalistów skupionych na spełnieniu oczekiwań najbardziej wymagających podróżnych, którzy są młodzi duchem i którzy poszukują innych rozwiązań, niż te standardowe, stosowane w tradycyjnych hotelach. PURO jest wyjątkowe. To hotele zaprojektowane w 100% tak, by zapewnić każdemu gościowi komfortowy pobyt i dostarczyć mu niezapomnianych wrażeń. Mimo nowatorskich rozwiązań, nie obawiamy się, iż goście nie poradzą sobie z technologiami. Zastosowane u nas rozwiązania są jasne i logiczne – naszym motto jest „PURO - Smart & Easy”, a to zobowiązuje. Każdy, kto potrafi korzystać z telefonu komórkowego czy Internetu bez problemu poradzi sobie z rezerwacją pokoju i obsługą w hotelu. Poza tym w hotelu goście przez całą dobę mogą skorzystać z pomocy consierge’a, który z chęcią pomoże przy zameldowaniu czy zarezerwuje stolik w jednej z pobliskich restauracji.

Jakie udogodnienia znajdują się hotelach?

W pierwszym, powstającym w centrum Wrocławia hotelu, do dyspozycji gości oddajemy 102 komfortowe pokoje, 3 nowoczesne sale konferencyjne, kameralny bar z przestrzenią, gdzie będą serwowane śniadania przygotowane ze świeżych produktów, pochodzących od lokalnych dostawców, monitorowany garaż podziemny oraz przestronne patio z ogrodem. Dzięki doskonałej lokalizacji – przy ulicy Włodkowica, goście z pewnością docenią sąsiedztwo licznych restauracji, klubów, kafejek, salonów SPA, a także wielu wrocławskich atrakcji kulturalnych.

Jakie czynniki miały wpływ na wybór miast (Wrocław, Warszawa, Kraków)?

Na wybór lokalizacji trzech pierwszych hoteli PURO, tj. Wrocław, Warszawa i Kraków, wpływ miały głównie czynniki ekonomiczne. Zdecydowaliśmy się na inwestycje tam, gdzie ruch turystyczny stale się zwiększa. Wrocław jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się miast w Polsce, zarówno pod względem biznesowym jak i turystycznym. Kraków w dalszym ciągu jest „turystyczną stolicą Polski”, a Warszawa, jako stolica administracyjna i centrum biznesu, będąca siedzibą wielu międzynarodowych korporacji także generuje coraz większą liczbę przyjazdów.

Czym architektonicznie odróżniać się będą hotele PURO od innych hoteli?

Wszystkie nasze hotele będą połączeniem nowoczesnego designu i funkcjonalności. Projekt architektoniczny wrocławskiego obiektu przygotowała Autorska Pracownia Architektoniczna Hubka. Hotel jest nowoczesny, ale jednocześnie doskonale wpisuje się w architekturę sąsiednich budynków. Wnętrza zaprojektowała uznana i wielokrotnie nagradzana brytyjska agencja Blacksheep, która realizuje oryginalne projekty aranżacji wnętrz w obiektach restauracyjnych i rekreacyjnych na całym świecie. Mimo, iż pierwszy obiekt otwieramy w marcu 2011, już teraz specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy jeden kompletnie wyposażony pokój pokazowy (showroom), który można zobaczyć we Wrocławiu. Więcej informacji na naszym blogu www.purohotel.pl

Jak wyglądają plany PURO Hotels na najbliższą przyszłość? Jakie miasta wzbogacą się o inteligentne hotele?

Na początku marca 2011 roku otwieramy pierwszy PURO Hotel, jak już wspominałam – we Wrocławiu. Następne lokalizacje to Kraków i Warszawa. Wierzymy, że idea inteligentnych hoteli spotka się z uznaniem naszych klientów, dlatego w ciągu najbliższych lat planujemy otworzyć hotele w największych miastach Polski.


Rozmawiała Paulina Król

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Restauracje
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne