Pobierz ebooka

Pobierz ebooka

Pobierz e-book

Najpopularniejsi autorzy

Jolanta Ambroziak Jolanta Ambroziak Redaktorka
Marta Jesionowska Marta Jesionowska Ekspertka
Jacek Prokopiuk Jacek Prokopiuk Ekspert

Strona główna   /   Artykuły   /   Zapowiedź: 3.04 Konferencja New Trends in Tourism


Zapowiedź: 3.04 Konferencja New Trends in Tourism

Zapowiedź: 3.04 Konferencja New Trends in Tourism

Specjalistyczne warsztaty, inspirujące prelekcje, strefa wystawiennicza - to wszystko czeka na uczestników New Trends in Tourism 2020, konferencji organizowanej przez Gdańską Organizację Turystyczną. To już 11. edycja jednego z najważniejszych wydarzeń branżowych, znanego dotąd pod nazwą: Nowe Trendy w Turystyce. Organizatorzy zapowiadają więcej nowości w tym roku. Patronem medialnym spotkania są konferencje.pl.

Konferencja New Trends in Tourism (dawniej: Nowe Trendy w Turystyce) jest jednym z najważniejszych i najpopularniejszych spotkań branży turystycznej w Polsce. Miejscem wydarzenia pozostaje, tradycyjnie, Europejskie Centrum Solidarności, sama formuła konferencji przejdzie jednak zmianę. New Trends in Tourism staje się bowiem spotkaniem o randze międzynarodowej, a prelekcje na scenie głównej przeprowadzane  zostaną w języku angielskim. 

Tematami przewodnimi tegorocznej edycji konferencji będą kwestie związane z marketingiem nieoczywistym, marketingiem kierunku, zarządzaniem i nowymi technologiami. Poza wykładami uczestnicy wydarzenia zaproszeni są do udziału w specjalistycznych warsztatach, podczas których swoją wiedzą będą się z nimi w niedużych grupach (maksymalnie do 30 osób) dzielić eksperci-praktycy branży.

Z uwagi na międzynarodowy charakter spotkania, na konferencji New Trends in Tourism wystąpią wybitni specjaliści z zagranicy, między innymi:

- Doug Lensky - autor 10 publikacji turystycznych, keynote speaker dla National Geographic i Światowej Organizacji Turystyki, współpracujący z takimi wydawnictwami jak: National Geographic Traveler, Reader's Digest czy Esquire.

- Rob Davidson - zajmujący się od ponad 15 lat profesjonalnie turystyką biznesową. Autor wielu publikacji branżowych, w tym corocznego raportu przedstawianego na spotkaniach IBTM World w Barcelonie. Od 5 lat znajdujący się na liście "Power 50" - najbardziej wpływowych ludzi branży turystycznej w Wielkiej Brytanii.

Konferencję poprowadzi Maciej Kautz. Organizatorzy wydarzenia zadbają także o strefę wystawienniczą, w której goście konferencji będą się mogli zapoznać z produktami i usługami partnerów New Trends in Tourism oraz pozyskać materiały promocyjne.

Warto zapisać w kalendarzu: 3 kwietnia 2020 r.Europejskie Centrum Solidarności. Konferencja rozpoczyna się o godz. 9:00. Pierwsze 100 osób, które dokona rejestracji, otrzyma zniżkę "Early Birds".

Szczegółowy program oraz rejestracja dostępne są na stronie Organizatora.