Pobierz ebooka

Pobierz ebooka

Pobierz e-book

Najpopularniejsi autorzy

Jolanta Ambroziak Jolanta Ambroziak Redaktorka
Marta Jesionowska Marta Jesionowska Ekspertka

Strona główna   /   Artykuły   /   Konferencja New Trends in Tourism 2020 nie odbędzie się!


Konferencja New Trends in Tourism 2020 nie odbędzie się!

Konferencja New Trends in Tourism 2020 nie odbędzie się!Na zdjęciu: Konferencja New Trends in Tourism nie odbędzie się

W związku z kryzysem spowodowanym rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 w kraju i na świecie zadecydowano o odwołaniu konferencji New Trends in Tourism, która pierwotnie zaplanowana była na 3 kwietnia br. To pierwsza taka sytuacja w 11-letniej historii konferencji.

„Z ciężkim sercem podjęliśmy decyzję o przesunięciu terminu konferencji NTT. Jednak z pełną odpowiedzialnością pragnę podkreślić, że dla nas – organizatorów, bezpieczeństwo uczestników było, jest i zawsze będzie priorytetem” – skomentował sytuację Prezes Zarządu Gdańskiej Organizacji Turystycznej, Łukasz Wysocki.

Już teraz zapowiedziano datę kolejnej edycji wydarzenia, która odbędzie się 9 kwietnia 2021 r. wraz z towarzyszącymi konferencji targami turystycznymi Free Time Festiwal (10-11 kwietnia 2021 r.). 

Organizatorzy New Trends in Tourism wspólnie z Międzynarodowymi Targami Gdańskimi S.A. pracują również nad zorganizowaniem jesienią spotkania branży turystycznej, które dotyczyć będzie istotnych dla niej tematów, także związanych z zarządzaniem sytuacjami kryzysowymi.