Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapowiedź 11.01 Konferencja Forum Branży Eventowej 2018

Forum Branży Eventowej FBE 2018 konferencja

17.11.2017

W nadchodzącym roku nie zabraknie interesujących wydarzeń na rynku spotkań. Pierwszym z nich będzie kolejna edycja konferencji Forum Branży Eventowej. Głównymi tematami będą: planowanie, targetowanie, budżetowanie, a także komunikacja i promocja eventów.

 

 

Celem, jaki stawiają przed sobą organizatorzy konferencji FBE, jest ukazanie eventu jako spójnego elementu komunikacji z klientami, pracownikami i innymi osobami z biznesowego otoczenia przedsiębiorstwa.

 

 

Nadchodząca edycja spotkania zgromadzi pod jednym dachem 1500 profesjonalistów z branży wydarzeń i 150 dostawców. Zgromadzeni goście będą mieli okazję wzięcia udziału w dyskusji eksperckiej i wysłuchania inspirujących prelekcji. 10 eventowych trendów na nadchodzący rok przedstawi Krzysztof Celuch. O personalizacji, targetowaniu i wykorzystaniu nowoczesnych mediów w promocji wydarzenia opowie Aleksandra Nieściuszko, zaś o wykorzystaniu marki terytorialnej w organizacji eventu o charakterze komercyjnym – Agnieszka Kuźma-Filipek oraz Mikołaj Soszyński. Dobre planowanie i sprawne budżetowanie prowadzi do ostatecznego sukcesu – postarają się nas przekonać specjaliści podczas debaty eksperckiej pod patronatem THINK MICE. W programie przewidziano także czas na nawiązywanie kontaktów w ramach sesji networkingowych Akademii Rekomendacji Grzegorza Turniaka.

 

 

W trakcie wydarzenia ogłoszone zostaną wyniki plebiscytu Top Event 2017 na najlepiej zrealizowane wydarzenie tego roku. Do konkursu można zgłaszać wydarzenia, które odbyły się od 16 grudnia 2016 do 30 listopada 2017 r. Nominacje przyjmowane będą w dniach 1–6 grudnia 2017 r.

 

 

Uczestnicy konferencji mogą też wziąć udział w pierwszej edycji konkursu Hashtag FBE 2018. Aby to zrobić, po zarejestrowaniu się należy wydrukować kartę konkursową zamieszczoną na stronie konkursowej i postąpić według  dalszych wskazówek. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody: konsola do gier, pobyty w hotelach DoubleTree by Hilton Kraków oraz Copernicus Toruń, a nawet lot paralotnią. Konkurs potrwa do 31 grudnia br.

 

 

Wydarzenie odbędzie się 11 stycznia 2018 r. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56C w Warszawie. Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie organizatora.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Alternatywne; Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne