Najpopularniejsi autorzy

Jolanta Ambroziak Jolanta Ambroziak Redaktorka
Marta Jesionowska Marta Jesionowska Ekspertka

Strona główna   /   Artykuły   /   Zapowiedź: 12.12 XII Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel


Zapowiedź: 12.12 XII Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel

Zapowiedź: 12.12 XII Forum Rynku Hotelarskiego Profit HotelNa zdjęciu: XII Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel konferencja

Od 11 lat spotkania z cyklu Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel gromadzą przedstawicieli branży z całego kraju. 12 grudnia br. spotkają się oni podczas tegorocznej edycji wydarzenia, tym razem w przestrzeniach warszawskiego Hotelu Sheraton.

Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL ma ugruntowaną markę wśród konferencji na rodzimym rynku hotelarskim. Co roku wydarzenie to przyciąga przedstawicieli niezależnych hoteli i obiektów hotelowych, osoby odpowiedzialne za zakupy, rozwój i inwestycje w sieciach, a także liczne grono usługodawców i poddostawców. Profit Hotel to dyskusje panelowe, prelekcje zaproszonych ekspertów, ale także bezpośrednie spotkania networkingowe Business Speed Dating, w ramach których nawiązywane są kontakty między kupcami i oferentami.

Podczas tegorocznej, dwunastej już edycji wydarzenia, organizatorzy spodziewają się obecności reprezentantów ponad 400 obiektów, kilkudziesięciu specjalistów ds. zakupów z sieci i firm hotelarskich oraz licznej grupy dostawców usług. Zwieńczeniem programu będzie uroczysta gala, w trakcie której nastąpi wręczenie nagród 6. edycji plebiscytu Profit Hotel Awards 2017.

Konferencja odbędzie się 12 grudnia 2017 r. w stołecznym Hotelu Sheraton. Udział w wydarzeniu jest dla hotelarzy całkowicie bezpłatny, w tym: prelekcje, dyskusje panelowe, lunch, uroczysta kolacja z Galą Profit Hotel Awards 2017. Szczczegóły na stronie: www.profithotel.pl