Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapowiedź 12.12 XII Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel

XII Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel konferencja

08.05.2017

Od 11 lat spotkania z cyklu Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel gromadzą przedstawicieli branży z całego kraju. 12 grudnia br. spotkają się oni podczas tegorocznej edycji wydarzenia, tym razem w przestrzeniach warszawskiego Hotelu Sheraton.

 

 

Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL ma ugruntowaną markę wśród konferencji na rodzimym rynku hotelarskim. Co roku wydarzenie to przyciąga przedstawicieli niezależnych hoteli i obiektów hotelowych, osoby odpowiedzialne za zakupy, rozwój i inwestycje w sieciach, a także liczne grono usługodawców i poddostawców. Profit Hotel to dyskusje panelowe, prelekcje zaproszonych ekspertów, ale także bezpośrednie spotkania networkingowe Business Speed Dating, w ramach których nawiązywane są kontakty między kupcami i oferentami.

 

 

Podczas tegorocznej, dwunastej już edycji wydarzenia, organizatorzy spodziewają się obecności reprezentantów ponad 400 obiektów, kilkudziesięciu specjalistów ds. zakupów z sieci i firm hotelarskich oraz licznej grupy dostawców usług. Zwieńczeniem programu będzie uroczysta gala, w trakcie której nastąpi wręczenie nagród 6. edycji plebiscytu Profit Hotel Awards 2017.

 

 

Konferencja odbędzie się 12 grudnia 2017 r. w stołecznym Hotelu Sheraton. Udział w wydarzeniu jest dla hotelarzy całkowicie bezpłatny, w tym: prelekcje, dyskusje panelowe, lunch, uroczysta kolacja z Galą Profit Hotel Awards 2017. Szczczegóły na stronie: www.profithotel.pl

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Centra kongresowe i targowe; Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne