Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapowiedź 16.02 Konferencja Events Festival

Events Festival Kielce konferencja

20.01.2017

Trwają zapisy dla uczestników konferencji Events Festival, która odbędzie się 16 lutego br. w Centrum Kongresowym Targi Kielce. Tylko do północy 21 stycznia potrwa głosowanie w towarzyszącym wydarzeniu konkursie Event’s Awards.

 

 

Events Festival to konferencja, mająca na celu podsumowanie ubiegłorocznych wydarzeń na rynku spotkań w Polsce. 16 lutego 2017 r. na terenie Centrum Kongresowego Targi Kielce przy ul. Zakładowej 1 spotkają się przedstawiciele i szefowie krajowych agencji eventowych, organizatorzy wydarzeń, dostawcy usług na rynku MICE oraz wszyscy inni zainteresowani rozwojem i sytuacją tej gałęzi gospodarki. W trakcie konferencji będą oni mieli okazję wymienić doświadczenia nabyte w trakcie działalności biznesowej, omówić perspektywy dla branży czy zapoznać się z trendami i nowinkami technologicznymi. Będzie można także wziąć udział w podsumowującej spotkanie wieczornej gali, w trakcie której odbędzie się uroczyste wręczenie nagród laureatom prestiżowego konkursu Event’s Awards.

 

 

Interesująco i merytorycznie. Prelekcje, warsztaty i networking podczas Events Festival

 

 

Organizatorzy zaplanowali w programie wydarzenia 4 merytoryczne wystąpienia ekspertów. Prelegenci – Agnieszka Sadowska, Marek Piasek, Andrzej Gruszka i Robert Rachwał – w swych wykładach na scenie głównej hali skupią się na zagadnieniach takich jak: przesłanki, dla których ludzie biorą udział w eventach, sposoby na skuteczną sprzedaż biletów na imprezy, czy najnowsze technologie i rozwiązania na rynku spotkań.

 

 

W części warsztatowej uczestnicy będą mogli uczestniczyć w konsultacjach z trenerami. Sesja networkingowa odbędzie się na wieży widokowej Centrum Targów Kielce. Strefę stoisk EXPO zarezerwowano do dyspozycji dostawców produktów i usług, a także blogerów eventowych. Odbędą się tam indywidualne spotkania, pokazy oraz prezentacje wystawców.

 

 

Gala wręczenia Grand Prix – kto zwycięży w głosowaniu?

 

 

Zwieńczeniem konferencji będzie uroczysta gala, w trakcie której zostaną wręczone nagrody w plebiscycie Event’s Awards. To już druga edycja internetowego rankingu eventów, przeprowadzana w kategoriach: blogi, social media, start-up, biznes, kultura i inne. Pierwszy konkurs, noszący nazwę Najwyższa Eventualność, odbył się na przełomie 2015 i 2016 roku w ramach bloga Eventualnie.com.

 

 

Początek spotkania: 16 lutego 2017 r. o godz. 12:00 w Centrum Kongresowym Targi Kielce S.A.

Szczegółowy program konferencji oraz formularz rejestracji dostępne są na stronie internetowej organizatora: http://eventsfestival.pl/zgloszenia/

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Restauracje Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne