Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapowiedź 31.03 Konferencja Nowe Trendy w Turystyce 2017

Konferencja Nowe Trendy w Turystyce 2017

13.01.2017

Niebawem ruszy rejestracja dla uczestników Konferencji Nowe Trendy w Turystyce 2017. Oprócz zyskania wiedzy teoretycznej, będzie można wziąć udział w licznych warsztatach i wymienić doświadczenia z przedstawicielami branży z kraju i ze świata.

 

 

Już 16 stycznia br. rozpocznie się rejestracja na 8. konferencję Nowe Trendy w Turystyce 2017. To szansa dla wszystkich, którzy chcą zrobić coś dla rozwoju swojej firmy w branży turystyki i spotkań. Jednocześnie do 6 lutego można zgłaszać swoich faworytów do zdobycia wyróżnienia w konkursie Tourism Trends Awards 2017 w kategoriach: Najlepsza Kampania Produktu Turystycznego, Debiut Roku czy Nowa Oferta Turystyczna. Jury złożone z ekspertów z branży: Łukasza Wysockiego, Sylwii Banaszewskiej, Magdaleny Kachniewskiej, Jacka Kotarbińskiego i Jacka Rozenka dokona wyboru laureatów 13 marca, zaś finałowe prezentacje wraz z uroczystym wręczeniem nagród odbędą się na Scenie Głównej spotkania.

 

 

Program Sceny Głównej obejmie również następujące panele: jak komunikować się z gośćmi i klientami w optymalny sposób, jak wypromować miasto, efektywne zarządzanie talentami i budowanie zespołu, czy wreszcie - Fakty i mity na temat tustystycznych aplikacji mobilnych. Na Scenie Warsztatowej uczestnicy dowiedzą się, jak tworzyć skuteczną turystyczną prezentację marketingową w serwisach typu YouTube czy LinkedIn oraz poznają możliwości wykorzystania potęgi Facebook Ads. Oprócz jurorów konkursu TTA, na liście prelegentów znajdą się m.in. Ireneusz Klimczak, Mateusz Kusznierewicz oraz Iwona Bobrowska-Budny. Warsztaty poprowadzą: Dagmara Plata-Alf, Piotr Bucki, Adrian Martinez i inni.

 

 

Konferencja po raz kolejny odbędzie się w auli Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku, mieszczącego się na pl. Solidarności 1. Spotkanie rozpocznie się 31 marca 2017 r. o godzinie 8:30 rejestracją i powitaniem uczestników, zaś zakończy o godz. 17:00. Organizatorem konferencji jest Gdańska Organizacja Turystyczna, zaś gospodarzem Jarosław Kuźniar.

 

 

Więcej informacji o imprezie dostępnych jest pod poniższym adresem: www.trendywturystyce.pl

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne