Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapowiedź 16-17.01 Konferencja Fresh 2017

Fresh Conference 2017 Toruń konferencja

12.01.2017

Spotkania hybrydowe, organizowane jednocześnie w wielu miejscach, to format znany i wielokrotnie wykorzystywany np. w przypadku sympozjów medycznych. Teraz okazję do poznania w praktyce tego typu imprezy będą mieli przedstawiciele branży eventowej.


 

Wraz z falą popularności spotkań hybrydowych, organizowanych w Europie Zachodniej, rośnie zainteresowanie eventami tego rodzaju w Polsce. Jak wykazało badanie przeprowadzone w grudniu 2016 roku przez Meeting Design Institute wśród grupy osób działających aktywnie w branży MICE, 95 procent z nich nie miało jeszcze okazji uczestniczenia w tego typu wydarzeniu, mimo że 98 procent chciałoby zorganizować je w najbliższej przyszłości. Już niebawem, bo w dniach 16-17 stycznia br., będzie okazja na wzięcie udziału w takim spotkaniu – Konferencji Fresh 2017.

 

 

Tegoroczna edycja Fresh, po raz pierwszy organizowana w formule hybrydowej, odbędzie się jednocześnie w pięciu europejskich miastach. Będą to: Haga, Lizbona, Londyn, Bruksela oraz Toruń. Korzyścią, wynikającą z decyzji o równoległej organizacji spotkania w kilku oddalonych od siebie miejscach, jest oszczędność na komunikacji, mniejszy koszt przygotowania wydarzenia, a także możliwość zgromadzenia w danej lokalizacji większej liczby ekspertów, specjalizujących się w specyfice danego obszaru czy branży.

 

 

Copernicus Toruń Hotel, mieszczący się przy Bulwarze Filadelfijskim 11, gościć będzie event managerów, hotelarzy, dostawców usług dla przemysłu spotkań oraz specjalistów z dziedzin takich jak: scenografia czy technika organizacji wydarzeń. Gośćmi specjalnymi będą międzynarodowi eksperci – Elling Hamso, reprezentujący Event ROI Institute, oraz Miel Van Opstal z firmy Wave Lab. Pierwszy z nich będzie moderatorem konferencji, drugi zaś wygłosi wykład na temat nowoczesnych technologii w służbie branży eventowej. W programie spotkania przewidziano także czas na spotkania networkingowe, gry oraz rywalizację miast.

 

Początek konferencji w poniedziałek 16 stycznia 2017 r. o godz. 10:00.

 

 

Szczegółowe informacje na temat programu oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie internetowej organizatora: www.thefreshconference.com/p/register-1

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne