Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapowiedź 16.12 Spotkanie Marketing M.I.C.E. and Destination Profitably

09.12.2016

Stowarzyszenie SITE Poland zaprasza na warsztaty nt. marketingu w branży spotkań. Okazję do poszerzenia wiedzy otrzymają zarówno uczestnicy konferencji z doświadczeniem w organizowaniu eventów, jak i osoby stawiające w tej dziedzinie pierwsze kroki.

 

 

Niezależnie od tego, czy jesteście organizatorami szkoleń lub konferencji, czy też dostawcami usług działającymi w branży spotkań, z pewnością w swojej pracy wiele razy spotkaliście się z następującymi dylematami. Jak przedstawić klientowi ostateczną ofertę, która przebije wszystkich konkurentów? Jakimi czynnikami kierują się organizatorzy, wybierając takie, a nie inne miejsce na event? Na ile ważna w tym procesie jest sama lokalizacja obiektu? Czym różnią się poszczególne kategorie działań, objętych wspólną nazwą M.I.C.E.? I wreszcie, jak planować działania marketingowe, aby były one skuteczne? Odpowiedzi na te oraz wiele innych pytań będzie można uzyskać, uczestnicząc w wykładach zorganizowanych przez stowarzyszenie SITE Poland.


 

Spotkanie poprowadzi dr Bert van Walbeek, dyrektor zarządzający firmy konsultingowej The Winning Edge, wieloletni hotelarz i ekspert od zarządzania kryzysowego. Pragnie on zachęcić do uczestniczenia w konferencji przy pomocy jednego ze swoich słynnych haseł: „Nasz cel jest prosty – pomóc Tobie osiągnąć Twój cel”.

 

 

SITE Poland przekaże 50 zł z każdego zakupionego biletu na cel charytatywny – pomoc najbardziej potrzebującym dzieciom.

 

 

Spotkanie odbędzie się w dniu 16 grudnia 2016 r. w siedzibie Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre, w godzinach 9:00–16:30. Szczegółowy program wydarzenia oraz formularz rejestracyjny dostępne są pod poniższym adresem:www.sitedlamice.evenea.pl/

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Alternatywne; Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne