Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapowiedź 19.12 Różnice Kulturowe Od Kuchni! – szkolenie MPI Poland Chapter

12.12.2016

Czy mierzycie się w codziennym życiu prywatnym i zawodowym z trudnościami komunikacyjnymi, wynikającymi z różnic kulturowych? Szkolenie „Różnice Kulturowe Od Kuchni!” organizowane przez stowarzyszenie MPI Poland  pomoże Wam skutecznie sobie z nimi radzić.

 

 

Jak podkreślają organizatorzy spotkania „Różnice Kulturowe Od Kuchni!”, organizowanego  19 grudnia tego roku w stołecznym Monta Club, każde wydarzenie: konferencja, event czy nawet „zwyczajny” pobyt gościa w hotelu, jest w swej naturze relacją biznesową, interakcją dwóch lub więcej osób. Kluczem do uchwycenia, co tkwi u podstaw tego, że niektóre spotkania bywają szczególnie (nie)udane, jest zrozumienie procesu codziennej, międzyludzkiej komunikacji i tego, jak bywa ona zakłócana przez różnice kulturowe. Celem szkolenia przygotowywanego przez MPI Poland Chapter będzie pokazanie uczestnikom, jak te różnice zniwelować, a komunikację uczynić najbardziej efektywną.

 

 

Prelegentami spotkania będą Agata Szkiela, coach, tłumaczka i podróżniczka z wieloletnim doświadczeniem w środowisku dyplomatycznym i biznesowym, trenerka relokacji międzykulturowej i komunikacji biznesowej oraz Paweł Anders, szef kuchni, twórca koncepcji restauracji Winestone oraz dyrektor projektu Winestone w grupie hotelowej Orbis.

 

 

Uczestnicy będą mieli okazję wzięcia udziału w akcji charytatywnej i pomocy najmłodszym podopiecznym Towarzystwa Nasz Dom. Organizatorzy przeprowadzą zbiórkę gier planszowych pomocnych w realizowanych programach terapeutycznych.

 

 

Szczegółowy program szkolenia, warunki uczestnictwa oraz formularz rejestracyjny dostępne są pod poniższym adresem: www.mpi-12-2016.conrego.pl/

Początek 19 grudnia 2016 r. o godz. 10:00, Monta Club przy ulicy Zaruskiego 12 w Warszawie.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Obiekty kultury Hotele konferencyjne; Restauracje
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne