Pobierz ebooka

Pobierz ebooka

Pobierz e-book

Najpopularniejsi autorzy

Jolanta Ambroziak Jolanta Ambroziak Redaktorka
Marta Jesionowska Marta Jesionowska Ekspertka
Jacek Prokopiuk Jacek Prokopiuk Ekspert

Strona główna   /   Artykuły   /   Zapowiedź: 20-22.03 Targi Turystyczne Na Styku Kultur 2020


Zapowiedź: 20-22.03 Targi Turystyczne Na Styku Kultur 2020

Zapowiedź: 20-22.03 Targi Turystyczne Na Styku Kultur 2020

Jedno miasto, wiele kultur. Łódź po raz kolejny gościć będzie wydarzenie, które promuje ideę poznawania świata, ludzi i obyczajów - Targi Turystyczne "Na Styku Kultur". Platforma konferencje.pl objęła wydarzenie patronatem medialnym.

Targi Turystyczne "Na Styku Kultur" są wyjątkową okazją do lepszego poznania usług skierowanych do turystów (również biznesowych), podróżników i globtroterów, a także zaprezentowania różnych form spędzania wolnego czasu. Podczas odbywających się w dniach 20-22 marca br. w hali Expo Łódź targów touroperatorzy, biura turystyczne, pensjonaty, ośrodki uzdrowiskowe i obiekty SPA zaprezentują swoją ofertę turystyczną.

W tegorocznej edycji wydarzenia w ramach współpracy z redakcją National Geographic Polska zorganizowany zostanie łódzki Festiwal Podróżników National Geographic, w ramach którego goście targów będą mogli spotkać się z uznanymi fotografami, odkrywcami, globtroterami, autorami książek czy blogerami.

Przypomnijmy, że Targi Turystyczne "Na Styku Kultur" w 2019 roku przyciągnęły ponad 200 wystawców z kraju i z zagranicy oraz 10 tysięcy odwiedzających. Organizatorem wydarzenia jest Miejska Arena Kultury i Sportu.

Szczegóły dotyczące programu targów podamy wkrótce.