Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapowiedź 25-26.09 Property Forum 2017

Property Forum 2017 Konferencje

19.06.2017

Po wakacjach, w przestrzeniach warszawskiego Hotelu Sheraton odbędzie się spotkanie przedstawicieli branży nieruchomości komercyjnych Property Forum 2017. To okazja spotkania inwestorów, deweloperów oraz przedstawicieli władz państwowych i samorządowych.

 

 

Dlaczego przeżywająca okres koniunktury branża komercyjnych nieruchomości w Polsce nie stała się obiektem wzmożonego zainteresowania funduszy inwestycyjnych z Chin i Dalekiego Wschodu? Jak najlepiej zaprezentować inwestorom swoje projekty? Jaki jest wpływ polityki na wizerunek branży za granicą? Na te i inne pytania postarają się udzielić odpowiedzi w trakcie dyskusji zaproszeni eksperci.

 

 

W tym roku po raz pierwszy konferencji towarzyszyć będzie Propertydesign.pl forum – wydarzenie dedykowane projektowaniu, designowi i innowacjom ze szczególnym uwzględnieniem miejsc przeznaczonych do pracy. Kolejną częścią spotkania będą wystąpienia i prezentacje gości specjalnych, odbywające się pod wspólnych hasłem Hot Topics. Prelegenci opowiedzą o najważniejszych wydarzeniach i trendach w branży, stojących przed nią zagrożeniach i szansach. Najciekawsze projekty deweloperskie, a także produkty i usługi na rynku nieruchomości komercyjnych będzie można obejrzeć w Showroomie Propertydesign.pl.

 

 

Spotkanie odbędzie się w dniach 25-26 września 2017 r. w stołecznym Hotelu Sheraton. Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie internetowej organizatora: www.propertyforum.pl/2017/pl/

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Alternatywne; Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne