Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapowiedź 28-30.10 Arłamów Business Challenge

Arłamów Business Challenge Hotel Arłamów konferencja

08.10.2018

Gdzie można posłuchać o zmianach zachodzących w przemyśle spotkań i integrować się z przedstawicielami biznesu oraz MICE podczas gier terenowych i licznych atrakcji? W Hotelu Arłamów, który po raz pierwszy organizuje wydarzenie Arłamów Business Challenge.

 

 

W organizowanym w ostatnich dniach października zjeździe Arłamów Business Challenge udział weźmie 70 przedstawicieli dużych firm i korporacji, które zajmują się aranżacją spotkań w sektorze MICE. Podczas trzydniowego pobytu w czterogwiazdkowym Hotelu Arłamów zaproszeni na wydarzenie goście będą mieli okazję posłuchać debaty "(R)Ewolucja w branży spotkań", prowadzonej przez redaktor naczelną Meeting Plannera Magdalenę Kondas. Celem spotkania będzie przedstawienie tytułowej rewolucji w podejściu do klienta korporacyjnego oraz zaprezentowanie szerokich możliwości arłamowskiego obiektu. Wśród tematów dyskusji pojawią się zagadnienia takie jak ostatnie zmiany w ustawie o turystyce i ich wpływ na branżę eventową, najnowsze trendy na rynku spotkań i perspektywy rozwoju sektora MICE w Polsce. Przyszłych partnerów biznesowych będzie można poznać podczas gry terenowej na orientację, w ramach której uczestnicy przypomną sobie, jak trafiać do celu bez użycia GPS i nawigacji. Piękne okoliczności bieszczadzkiej przyrody uczestnicy Arłamów Business Challenge poznają dzięki Off Roadowi – jeździe terenowej po okolicy hotelu, a swoją formą fizyczną pochwalą się, rozgrywając mecz piłki nożnej lub biorąc udział w zajęciach jogi i pilates. Będą też mogli wykazać się bystrością umysłu w Escape Roomie. A poza tym – relaks – w strefie saun oraz degustacja hotelowej kuchni.

 

 

Lista uczestników wydarzenia została już zamknięta. Serwis Konferencje.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

 

Arłamów Business Challenge rozpoczyna się 28 października o godz. 15:00, a zakończy 30 października.

Na wydarzenie obowiązują zaproszenia.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Obiekty kultury; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Alternatywne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne