Najpopularniejsi autorzy

Jolanta Ambroziak Jolanta Ambroziak Redaktorka
Marta Jesionowska Marta Jesionowska Ekspertka
Weronika Wirtel Weronika Wirtel Ekspertka
Alexandra Kunowska Alexandra Kunowska Ekspertka

Strona główna    /    Artykuły    /    Zapowiedź: 16-17.11 Forum Horeca Idea Open Thinking 2023


Zapowiedź: 16-17.11 Forum Horeca Idea Open Thinking 2023

Zapowiedź: 16-17.11 Forum Horeca Idea Open Thinking 2023Na zdjęciu: Forum Horeca Idea

Zespół Idea Profit (twórca oprogramowania do sprzedaży eventów Horeca Idea) zaprasza na 5. edycję wyjątkowego wydarzenia. Forum Horeca Idea Open Thinking 2023 to jedyne wydarzenie dla działów MICE, a w szczególności dla sprzedawców, event menadżerów i szefów sprzedaży w hotelach, obiektach eventowych i centrach konferencyjnych. W tym roku wydarzenie odbędzie się w dniach 16 i 17 listopada w poznańskiej Concordii. Konferencje.pl są patronem medialnym spotkania.

Celem Forum Horeca Idea jest przede wszystkim nauka przez doświadczenie. Uczestnicy wydarzenia w myśl zasady #bezkrawatów i #bezszpilek spotykają się w niestandardowej, luźnej formule. Co roku spotkanie odbywa się pod nadrzędnym hasłem przewodnim. Rok 2023 to „open thinking”, czyli obudzenie kreatywności, czerpanie z nowych idei i technologii oraz zarządzanie swoim czasem, by uwalniać swój dzień i wykorzystywać go do budowania relacji. Nie zapomnimy także o samej sprzedaży i o tym, jak sprzedawać skuteczniej.

Uczestnicy wysłuchają pobudzających prelekcji i zaangażowani zostaną do udziału w kreatywnym zadaniu, a podczas intensywnych warsztatów otrzymają praktyczną, gotową do wdrożenia wiedzę. We współpracy z Krzysztofem Rzepkowskim z Sandler Training Polska otwarty zostanie 2. sezon inspiracji w obszarze sprzedaży MICE, Grzegorz Turniak udowodni moc networkingu.

Warsztaty poprowadzą Dominika Polus-Dąbrowska („Nie mam czasu załadować. Warsztaty z zarządzania swoim czasem”), Krzysztof Rzepkowski („Sprzedaż to zadawanie pytań”), Michał Forysiak („Dynamiczny cennik, czyli jaki? - przepis na budowę efektywnej strategii cenowej w Twoim hotelu”), Eliza Kozica-Kamińska („Sprzedażowa checklista, czyli czego naprawdę potrzebuje klient”), oraz Marta Otrębska („Obsługa eventów VIP. Etykieta, dress-code i dobra luksusowe, czyli Jameson to nie Dżejmson”). Wszystko po to, by wprost przekuć uzyskane umiejętności na sukces wydarzeń swoich klientów. Nie zabraknie też Sprzedażowego Czelendżu, gry wymagającej zebrania i wykorzystania informacji z różnych obszarów realizacji wydarzeń. Formuła teambuilding’owa oraz współdziałanie to jeden z podstawowych filarów Forum Horeca Idea.

Drugi dzień ukierunkowany jest przede wszystkim na nowe technologie. Coroczne wspólne #ŚniadanieMistrzów to czas, gdzie przy wspólnym posiłku będziemy mogli podyskutować na tematy ważne dla branży. W 2023 odważnie zmierzymy się z przyszłością w spotkaniu ze sztuczną inteligencją. Podczas Śniadania Mistrzów swą bezcenną wiedzą podzieli się gość specjalny, prof. Aleksandra Przegalińska, która podczas wystąpienia „Kiedy HoReCa spotyka AI” przedstawi wyzwania i korzyści stosowania nowych technologii i ich wpływ na transformację branży. W dalszej części niezastąpiony Maciej Straus poprowadzi dyskusją o tym JAK, a nie CZY technologia zmieni branżę HoReCa i MICE.

Organizator wydarzenia serdecznie zaprasza do rejestracji pod linkiem: Forum Horeca Idea oraz zapoznania się z pełnym programem i sylwetkami prelegentów oraz gości specjalnych: Forum Horeca Idea.

Wydarzenie ma charakter otwarty od 2022 roku i zaproszeni do udziału są nie tylko użytkownicy programu Horeca Idea. Liczba osób jest ograniczona ze względu na praktyczny wymiar wydarzenia.

Platforma Konferencje.pl objęła Forum Horeca Idea partonatem medialnym.