Najpopularniejsi autorzy

Jolanta Ambroziak Jolanta Ambroziak Redaktorka
Marta Jesionowska Marta Jesionowska Ekspertka
Weronika Wirtel Weronika Wirtel Ekspertka
Alexandra Kunowska Alexandra Kunowska Ekspertka

Strona główna    /    Artykuły    /    Zapowiedź: 7.11 Event Biznes – Konferencja Skutecznego Eventu


Zapowiedź: 7.11 Event Biznes – Konferencja Skutecznego Eventu

Zapowiedź: 7.11 Event Biznes – Konferencja Skutecznego EventuNa zdjęciu: Konferencja SBE Event Biznes Warszawa 2017

Event marketing i event management bez tajemnic. Już 7 listopada br. w Digital Knowledge Village w Warszawie odbędzie się konferencja Event Biznes. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Branży Eventowej, a patronem medialnym serwis Konferencje.pl.

Event Biznes to pierwsze branżowe wydarzenie poświęcone w pełni eventowi jako najskuteczniejszemu z narzędzi w strategii marketingowej przedsiębiorstw. Konferencja, której premierowa edycja miała miejsce w 2014 roku, powstała z myślą o managerach i dyrektorach działów Marketingu, HR i Zakupów z firm i korporacji. Skierowana jest również do praktyków działających w branży spotkań i zajmujących się na co dzień organizacją eventów.

Konferencja Event Biznes 2017, której inicjatorem i organizatorem jest SBE, ma na celu przedstawienie eventu jako narzędzia skutecznie wspierającego strategie biznesowe, o nie mniejszym znaczeniu niż reklama lub PR, dużo bardziej eksploatowane na polskim rynku. Wydarzenie ma posłużyć także stworzeniu wspólnej platformy porozumienia i komunikacji między profesjonalistami działającymi w tej nowej i efektywnej gałęzi promocji.

Z gośćmi konferencji swoją praktyczną i teoretyczną wiedzą podzielą się prelegenci-zaproszeni eksperci z branży spotkań. Wykłady oraz dyskusje zainicjowane w trakcie konferencji, skupiać się będą wokół kilku głównych bloków programowych. Będą to Wartość w budowaniu efektywnych relacji, event w zintegrowanej komunikacji marketingowej - case studies, różnorakie rodzaje eventów, bezpieczeństwo a organizacja wydarzeń oraz przyszłość rynku eventów. Na liście prelegentów znaleźli się m.in. eksperci tacy jak dr hab. Jacek Wasilewski, który w swoim wystąpieniu skupi się na kwestii spójności przekazu i komunikacji marki w event marketingu. Sebastian Kotoch, psycholog biznesu podejmie w swoim wykładzie zagadnienie zaufania jako podstawoeej wartości w biznesie. Dr Krzysztof Celuch oraz Ruud Janssen, trenerzy biznesowi, zaprezentują nowatorską metodę planowania wydarzeń, ich konstruowania i zarządzania - #EventCanvas.

Pełną listę prelegentów oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie internetowej organizatora: http://eventbiznes2017.syskonf.pl