Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapowiedź 7.11 Event Biznes – Konferencja Skutecznego Eventu

Konferencja SBE Event Biznes Warszawa 2017

01.09.2017

Event marketing i event management bez tajemnic. Już 7 listopada br. w Digital Knowledge Village w Warszawie odbędzie się konferencja Event Biznes. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Branży Eventowej, a patronem medialnym serwis Konferencje.pl.

 

 

Event Biznes to pierwsze branżowe wydarzenie poświęcone w pełni eventowi jako najskuteczniejszemu z narzędzi w strategii marketingowej przedsiębiorstw. Konferencja, której premierowa edycja miała miejsce w 2014 roku, powstała z myślą o managerach i dyrektorach działów Marketingu, HR i Zakupów z firm i korporacji. Skierowana jest również do praktyków działających w branży spotkań i zajmujących się na co dzień organizacją eventów.

 

 

Konferencja Event Biznes 2017, której inicjatorem i organizatorem jest SBE, ma na celu przedstawienie eventu jako narzędzia skutecznie wspierającego strategie biznesowe, o nie mniejszym znaczeniu niż reklama lub PR, dużo bardziej eksploatowane na polskim rynku. Wydarzenie ma posłużyć także stworzeniu wspólnej platformy porozumienia i komunikacji między profesjonalistami działającymi w tej nowej i efektywnej gałęzi promocji.

 

Z gośćmi konferencji swoją praktyczną i teoretyczną wiedzą podzielą się prelegenci-zaproszeni eksperci z branży spotkań. Wykłady oraz dyskusje zainicjowane w trakcie konferencji, skupiać się będą wokół kilku głównych bloków programowych. Będą to Wartość w budowaniu efektywnych relacji, event w zintegrowanej komunikacji marketingowej - case studies, różnorakie rodzaje eventów, bezpieczeństwo a organizacja wydarzeń oraz przyszłość rynku eventów. Na liście prelegentów znaleźli się m.in. eksperci tacy jak dr hab. Jacek Wasilewski, który w swoim wystąpieniu skupi się na kwestii spójności przekazu i komunikacji marki w event marketingu. Sebastian Kotoch, psycholog biznesu podejmie w swoim wykładzie zagadnienie zaufania jako podstawoeej wartości w biznesie. Dr Krzysztof Celuch oraz Ruud Janssen, trenerzy biznesowi, zaprezentują nowatorską metodę planowania wydarzeń, ich konstruowania i zarządzania - #EventCanvas.

 

 

Pełną listę prelegentów oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie internetowej organizatora: http://eventbiznes2017.syskonf.pl

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Centra kongresowe i targowe; Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne