Pobierz ebooka

Pobierz ebooka

Pobierz e-book

Najpopularniejsi autorzy

Jolanta Ambroziak Jolanta Ambroziak Redaktorka
Marta Jesionowska Marta Jesionowska Ekspertka

Strona główna   /   Artykuły   /   Zapowiedź: 27-29.10 II edycja Arłamów Business Challenge


Zapowiedź: 27-29.10 II edycja Arłamów Business Challenge

Zapowiedź: 27-29.10 II edycja Arłamów Business Challenge

Arłamów Business Challenge to wydarzenie, w którym udział biorą reprezentanci największych polskich firm i korporacji, specjalizujących się w organizacji wydarzeń w sektorze MICE. Drugie spotkanie z cyklu odbędzie się w Hotelu Arłamów w dniach 2729 października. Platforma konferencje.pl objęła wydarzenie patronatem medialnym.

Hasłem przewodnim tegorocznej edycji Arłamów Business Challenge (ABC) będzie ekologia i zrównoważony rozwój. Program wydarzenia składa się z dwóch części. Merytoryczną zainauguruje prezentacja projektu EKO Arłamów oraz wykład Wojciecha Herry dotyczący polityki "zero waste" podczas planowania i zarządzania organizacją eventów. Redaktor naczelna Meeting Planner Magdalena Kondas poprowadzi dyskusję na temat zrównoważonych eventów. Program spotkania uzupełni szkolenie w projektowaniu contentu i komunikacji eventów.

Równie interesująco zapowiada się aktywna część Arłamów Business Challenge. Na gości spotkania czeka specjalnie przygotowana gra "Arłamów bez kurtyny", a bogaty w atrakcje dzień zakończy uroczysta kolacja networkingowa z występem zespołu Stage Fever w Patio Hotelu Arłamów.

To nie wszystko. Organizatorzy wydarzenia przewidzieli dla uczestników również akcję sadzenia drzew oraz możliwość zapoznania się z autorskim programem hotelu – "Holistic MICE".

Na wydarzenie obowiązują zaproszenia.