Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Ze świata Odpowiedzialny i dietetyczny Courtyard by Marriott


21.07.2010

Courtyard by Marriott, kierując się nie tylko zasadą odpowiedzialnego biznesu, ale przede wszystkim w trosce o zdrowie swoich gości postanowił wspomóc ich w odchudzaniu. Sieć hotelowa ulepsza swoje menu, oferując dodatkowe informacje, w tym ilość kalorii i procent tłuszczu w daniu.

 

 


Menu wspomagające odchudzanie dostępne będzie już wkrótce w hotelowych barach – The Bistro. Na chwilę obecną The Bistro znajduje się w ponad 150 hotelach sieci w Ameryce Północnej. Do końca roku planowane jest podwojenie tej liczby.

Według właścicieli sieci, ów ruch zapewnić ma hotelom opinię pionierów reformy ochrony zdrowia, która wymagać będzie od wszystkich sieci restauracji w Stanach Zjednoczonych publikowanie ilości kalorii przy każdym daniu w menu.

W karcie dań do wyboru będą dodatkowe, zdrowe opcje dotychczasowych dań, takie jak nisko tłuszczowe i nisko węglowodanowe mufinki i sałatki. Oczywiście wciąż dostępne będą dania zawierające tłuszcz jak żeberka BBQ i piwo.

Nowe menu w The Bistro jest kolejnym wyciągnięciem ręki w stronę gości, jaki Marriott International uczynił by mogli żyć zdrowiej. W 2007 roku Marriott ogłosił wyeliminowanie potraw smażonych w głębokim tłuszczu, a rok wcześniej wprowadził zakaz palenia we wszystkich hotelach.

Goście zatrzymujący się w hotelach marek Marriott Hotels & Resorts i JW Marriott Hotels mogą wziąć udział w programie odchudzającym, w którym wszystkie dania zawierają niską zawartość tłuszczów, cholesterolu i węglowodanów – co oznacza świadomą dietę. 

 


źródło: na podstawie www.gadling.com
 

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Restauracje Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne