Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zgłoś swój obiekt do tegorocznej edycji MP Power Awards!

MP Power Awards Meetings Week Poland Warszawa konferencja

12.01.2018

Jeśli Twój obiekt doskonale sprawdza się przy organizacji wydarzeń różnego typu, a oferta kierowana do organizatorów eventów wyróżnia się na tle konkurencji, weź udział w konkursie MP Power Awards. Swoją kandydaturę można zgłaszać do 15 stycznia.

 

 

W ramach konkursu MP Power Awards, organizowanego co roku przez portal MeetingPlanner.pl, w części MP Power Venue nagradzane są miejsca z wyjątkowym potencjałem, w których można zaaranżować konferencje i eventy. Wyróżnienia zostają przyznane w kategoriach: Event Venue, Kongres Venue, Multi Venue, Biznes Venue i Unique Venue. Jest to też okazja do zaprezentowania swojej oferty nie tylko jury, ale również praktykom z branży spotkań.

 

 

Obiekty zgłoszone do konkursu przechodzą audyt przeprowadzany przez partnera konkursu, firmę Z-Factor. Oceniane będą m.in.: proces sprzedażowy, reagowanie na zapytania organizatorów spotkań, atrakcyjność i przyjazność strony internetowej obiektu. Dodatkowo, każdy uczestnik MP Power Awards otrzyma po przeprowadzonym audycie dostęp online do szczegółowej analizy swoich wyników.

 

 

Bonusami dla nominowanych są również:

– 2-godzinne szkolenie przeprowadzone przez Z-Factor, które ma na celu ukazanie, jak można poprawić swoje rezultaty,

– bezpłatna usługa Competition Shopping, dzięki której można sprawdzić pozycjonowanie cen oraz jakości obsługi w stosunku do 3 wybranych konkurencyjnych obiektów,

– zaprezentowanie własnego obiektu podczas konferencji Forum Obiektów w ramach Meetings Week Poland 2018.

Jak zauważa Sylwia Banaszewska, prezes zarządu MeetingPlanner.pl, nominacja i wyróżnienie w konkursie MP Power Awards przez profesjonalistów-organizatorów wydarzeń jest dla obiektu znakomitą rekomendacją. Poza MP Power Venue, konkurs MP Power Awards składa się z następujących kategorii: MP Power Projekt, MP Power Venue, MP Power Produkt oraz MP Power 12.

 

 

Zwycięzców konkursu MP Power Awards poznamy 23 marca br. w Szkole Głównej Turystyki i Rekreacji podczas Gali MP Power Night – finałowego eventu MWP 2018.

 

 

Więcej informacji na stronie Organizatora: www.mppowerawards.com

O zeszłorocznej edycji Gali i laureatach konkursu przeczytacie: www.konferencje.pl/art/ogloszono-zwyciezcow-mp-power-awards-2017,928.htm.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne